9/11 a NWO

Velký bratr


T.S.A. = Trained Sexual Assault

Žena tvrdí, že ji agenti osahávali prsa a když se její syn zeptal, proč prohledávají její mámu a ne jeho, agent odpověděl: "Protože nemáš prsa".

Policista naskenuje oko a podle duhovky najde pachatele.

Nová aplikace umožňuje nahlásit podezřelou aktivitu federálním agenturám.

Ve sci-fi filmech jako Vetřelec 2 a 12 opic jsou vězňům dány čárové kódy pro lepší identifikaci. Ale dnešní realita je divočejší: Vědci navrhují čárové kódy pro embrya.
...aktivista zavolala do Walmartu, aby se zeptala na jejich spolupráci s ministerstvem vnitřní bezpečnosti.

..auta si budou povídat se silnicí. ČT ve videu v tomto článku přiznává, že jde sledovat auta přes mobilní telefony.

Ministrně pro vnitřní bezpečnost Janet Napolitanová se spojila se administrátorkou  U.S. General Services Administration (GSA) Marthou Johnsonovou, s ředitelem Federal Protective Service (FPS) Ericem Pattersonem a Komisařem Public Buildings Bobem Peckem a oznámila rozšíření kampaně 
"Jestli něco uvidíte, nahlašte to" na 9000 federálních budov po celých USA.


Společnost 601 s.r.o. v pondělí představila GPS lokátor, který si rodiče mohou pořídit ke sledování pohybu svých dětí. Potomkovi stačí připnout eLokátor NU.M8 na zápěstí a získají dokonalý přehled o tom, kde dítě je. Kritici ale tvrdí, že děti tím úplně ztratí soukromí, protože budou vědět, že je rodiče neustále sledují.


Američané mají prý nahlašovat podezřelé aktivity v obchodních domech. Vítejte v nacistické Americe.

Tímto chci také poukázat na to, jak tyto čipy přichází do podvědomí lidí.

Britští vědci představili malý čipový implantát, který pomocí elektrických impulsů vysílaných přímo do míchy může znovu rozpohybovat ochrnuté pacienty. Podobné terapie založené na stimulaci svalů nejsou úplně nové, ale stimulační zařízení byla dosud příliš velká a nedala se člověku implantovat přímo pod kůži.
1  
..  
8  
9  
10  
11  
12  
13