9/11 a NWO

Velký bratr


Ženě bylo zakázáno létat poté, co na letišti v Oklahomě přijela k prohlídce na kolečkovém křesle v kalhotkách a podprsence bylo zakázáno létat.

...a zařadili pobočku Americké ligy pro lidská práva na seznam potencionálních hrozeb.

Pro ty, co ještě neví, co jsou fusion centra zač, tak jsou to instituce ve všech velkých městech USA, které shromažďují informace od všech policejních složek, aby vláda zabránila terorismu.

Pilot byl potrestán TSA za nahrátí videa na YouTube, které ukazuje na závažné trhliny v letištní bezpečnosti.

Před ředitelstvím FBI hledají bomby psi...v Iráku hledají bomby psi, protože zařízení na odhalování nic neodhalí...a na letišti hledají bomby svlékací skenery.

Peoria se může stát prvním městem v Arizoně, které bude vyžadovat otisky prstů na vyzvedávání léků na předpis, aby se zabránilo zvyšujícímu číslu podvodů.

Policie včera začala náhodně prohledávat tašky na stanicích Braddock Road a College Park. Zatím tak našli asi to, co TSA - nic.
Dnes na ČT.

Washingtonské Metro v nejbližších plánuje začít náhodné prohlídky tašek pasažérů, řekla přepravní agentura ve čtvrtek, vrací se tedy k plánu oznámeném před dvěma lety.

Bývalí agenti FBI pomáhají místním úřadům trénovat tisíce sběračů odpadků po celé zemi nahlašovat "podezřelou aktivitu" policii.
1  
..  
7  
8  
9  
10  
11  
12  
13