9/11 a NWO

Velký bratr

Pentagon vytvořil kolibříka, který dokáže sledovat cíle ze vzduchu, aniž by si toho někdo všiml.

Střední škola v Anaheimu se stala první školou v USA, která používá u studentů technologii GPS.

Výrobce této populární stolní hry Hasbro chce zaujmout mladší generace tím, že hru zdigitalizuje. Tak na podzim příjdou s novou verzí - doprostřed hrací desky dají velkou věž, která vám spravuje peníze, hlídá vás, háže za vás kostkou a sleduje vaše finance.

Vzhledem k tomu, jak ministerstvo pro vnitřní bezpečnost reklamu svou kampaň, je až z podivem, že když tam zavoláte, ozve se vám záznamník....Normálně by si člověk myslel, že na druhé straně bude osoba, která si vás poslechne a ne robot.

Přístroj dokáže přes betonovou zeď rozpoznat lidské dýchání.

FBI porušila od 11.září zákony tisíckrát, shromažďovala informace od Americké veřejnosti, odhalila watchdog organizace.

Velká špehovací událost Velké sestry zlákala také další firmy k propagování Velkého bratra. Motorola v reklamě během Super Bowlu představí svůj nový tripod se sloganem "Sbohem 1984".


Zdá se ale, že nechvalně slavné ministertvo pro vnitřní bezpečnost (dále už jen DHS) převzalo, jak slibovalo, sportovní události.

Velká sestra Janet Napolitanová oznámila rozšíření kampaně na utkání Super Bowlu, na nejsledovanější akci v USA, kterou si u televizí nenechá ujít 80 milionů lidí.

Takovouhle věc budou používat policisté v Americe na své mise.
Posledni komentare
01.02.2011 20:38:24: každopádně celej tenhle kanál do představ edenu nepatří http://www.youtube.com/results?search_query=...
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
..  
13