9/11 a NWO

Velký bratr

Data by měly být uloženy 5 let, protože Al-Kájda. Data také můžou být použity k řešení zločinů na území EU.

Minulý měsíc oznámila Velká sestra, že mění systém včasného varování a všechny zprávy o nebezpečí budou postovat na sociálních sítích, aby se mohli odvysílat v rádiu a mobilních telefonech.
Teď CBS a AP uveřejnili zprávu, že příští rok bude vláda požadovat ve všech nových mobilech čip, který tyto zprávy bude přijímat.
Prism 200c najde objekty, které pak zobrazí na obrazovce.

Bezpečnostní konzultant David Boehm řekl, že budoucnost bezpečnostních check pointů může zahrnovat všechny malé cíle - jako třeba váš obchod. Boehm řekl, že i s přítomností policie jsou tato místa zranitelná.

Rihanna si evidentě užívala (ještě aby ne, stačí se podívat na její klipy) celou prohlídku agenty TSA. TSA sice říká, že na prohlídky vybírá různé lidi, tento případ to asi nebyl.
Využili ji k tomu (nebo se sama nabídla), aby ukázala, že TSA si může vybrat každého.
Jak bojovat ze zločinem? Policie v Duluth chce pokrýt většinu města kamerami.
Poprvé to budou psi a pak lidi.
Posledni komentare
25.04.2011 20:57:30: pouze generálka předtím než očipují lidi

Schválně si přečtěte tu diskuzi pod článkem. Jde tak akorát vidět, jak jsou někteří lidé ztraceni vlastní blbostí. Ano, jasně, dělají to jenom pro vaši bezpečnost :-)

Tak je to tu...Příští týden spustí Velká sestra Janet Napolitanová nový systém včasného varování, kterému bude nemožné se vyhnout.
1  
2  
3  
4  
5  
..  
10  
11  
12  
13