9/11 a NWO

Velký bratr

Vědci představili Wi-Fi hackující drone


Minulý týden během konference Black Hat v Las Vegas, kde bývalý šéf CIA a NSA Michael Hayden volal po "digitálním Blackwateru”, odhalili  dva “bezpečnostní vědci” prototyp dronu schopný najít sítě Wi-Fi, přerušit telefonní hovory a spustit útoky odmítnutí služby Jam signály. Říká se tomu WASP - Wireless Aerial Surveillance Platform.


“S cenou okolo $6,000, se dvěma přebytky dronu FMQ-117B Americké armády do svého osobního, na dálku ovládaného špionážního letadla, kompletně s Wi-Fi a hackerskými nástroji, jako IMSI catcher a anténa dosahující telefonní vysílače GSM a přerušování hovorů. Má také nástroj pro sledování sítě a slovník 340ti milionů slov pro prolamování hesel." napsal Kim Zetter pro Wired.

Podle vědců Mika Tasseyho a Richarda Perkinse byl špionážní a hackující drone vytvořen, aby ukázal, co mohou zločinci, teroristé a další využívat pro své aktivity. Tassey, bezpečnostní konzultant Wall Streetu a komunity Amerických výzvědných služeb řekl, že když vynalezl drone, zločinci by mohli udělat to samé.

“Nepotřebujete doktorát z MIT, aby jste tohle vytvořili." řekl Perkins, naznačil, že i dokonce muslimští vidláci z jeskyně můžou vytvořit také zařízení.

Více pravděpodobně ale bude drone využit “digitalálním Blackwaterem” zmíněným na stejné konferenci Haydenem. Je to očividně designováno k monitorování a k shození domácích počítačových sítí.

Vojenské a výzvědné agentury teď běžně hackují oficiální teroristické nepřátele. V červnu bylo oznámeno, že Britiská tajná služba zničila vydání online magazínu Al-Kájdy Inspire. “Šéf nově vytvořeného Amerického kybernetického komanda Generál Keith Alexander argumentoval, že zablokování magazínu je ligitimní teroristický cíl a pomůže ochránit Americké vojáky za mořem." napsal Washington Post. “Ale CIA zase argumentovala, že by to mohlo odhalit zdroje a metody a přerušit důležité zdroje rozvědky."

Al-Kájda a Taliban byli vytvořeni po porážce Sovětů ze zbytků armády Mudžahedýnů CIA v Afghanistánu.

V červenci Taliban přiznal, že jejich mobilní telefony, maily a webové stránky byly hacknuty a byly jim poslány zprávy o smrti šéfa Talibanu Mullaha Mohammada Omara.

http://www.infowars.com/researchers-show-off-wi-fi-hacking-drone-at-black-hat/


Žádné komentáře