9/11 a NWO

Velký bratr

TSA kontroluje v médiích použití obrázků ze skenerů


Podle TSA ukazují média nepřesné obrázky ze skenerů.

TSA Policing Medias Use of Scanner Images rsz tsascanner2 thumb 500x320

To, co vidíte na obrázku jsou obrázky schválené TSA, která říká, že je to přesná prezentace obrázků ze skeneru. Všimněte si, že narozdíl od jejich typických skenerů tyto obrázky ukazují genitálie a další útočný obsah.Víme, že TSA je hodně citlivá na tu věc se skenery, ale ne až tak moc: Tohle ráno, denník SF Weekly obdržel telefonát, přímo facku od tiskového odděleni TSA. Ukázalo se, že TSA se nelíbí naskenované obrázky, zvlášť když minulý týden vyšlo najevo, že "skenery neozařují lidi nezdravou dávou radiace."

Telefonát od vládní agentury, které je obviněna, že ji chytl amok Velkého bratra, je trochu divný. Zvlášť když experti na radiaci z univerzity v San Franciscu obhajují bezpečnost skenerů. Ale asi můžeme říct, že agentura se opravdu bojí o debakl ve styku s veřejností. 

Žena na telefonu řekla SF Weekly, že obrázky ze skeneru nejsou přesné a nutila nás, aby jsme řekli čtenářům, buď že ty obrázky nejsou přesné nebo použili  oficiální schválené obrázky ze skeneru.

Volali jsme mluvčímu regionální pobočky TSA Nico Melendezovi pro potvrzení a ten nám řekl, že agentura se snaží udržet informovanou veřejnost o přesnosti naskenovaných obrázků. “Nemonitorujeme, ale když narazíme na nepřesný obrázek, snažíme se jim dát vědět, že to může být klamné."

http://blogs.sfweekly.com/thesnitch/2010/12/tsa_policing_scanner_images_us.php


Žádné komentáře