9/11 a NWO

Velký bratr

Špehovací aplikace do iPhonu


Nová aplikace umožňuje nahlásit podezřelou aktivitu federálním agenturám.
http://static.infowars.com/2010/12/i/article-images/patriotapp.jpg

Nová aplikace od iPhonu se závádějícím jménem Patriot App se pokouší čerpat sílu z hnutí patriotů, posílá uživatele smartphonů do gigantické špehovací sítě.

Vy si myslíte, že aplikace s takovým vlasteneckým jménem má užitečné funkce jako kapesní ústavu nebo fráze našich předků. Jenže je to naopak - aplikace dává možnost užvatelům nahlásit jakoukoliv podezřelou aktivitu přímo vládním agenturám.

Stejně jako nový program Ministerstva vnitřní bezpečnosti, tato aplikace pomění normální lidi na síť špionů, kteří krmí informacemi federální vládu.

Citizen Concepts, společnost tvořená z lidí z ministerstva vnitřní bezpečnosti vysvětluje aplikace na své stránce:

Citizen Concepts oznamuje rozběhnutí aplikace PatriotAppTM, první světové aplikace do iPhonu, která umožňuje občanům asistovat vládním agenturám ve vytváření bezpečnějších, čistějších a více efektivnějších komunit přes sociální síťě a mobiilní technologie. Tahle aplikace vznikla na základě víry, že občané mohou poskynout  nejsložitější síť očí a uší k zabránění terorismu, zločinů, ničení životního prostředí nebo další zlomyslné aktivity.

Jednodušše stáhněte, oznamte (včetně obrázků) a pošlete informace příslušným vládním agenturám nebo zaměstnancům nebo sdílejte na sociální síti.

Klíčové vlastnosti:
Začleněné do federálních agentur s kontakty
FBI
EPA
GAO
CDC
Spojení se zaměstananci
Plné spojení se sociálními sítěmi (Facebook, Twitter)
Několik menu a datových položek
Ukázka hledaných osob FBI
Jednoduché grafické rozhraní

http://www.infowars.com/iphone-snitch-network-launched/

Špehovací kampaň ve Wallmartu


Žádné komentáře