9/11 a NWO

Velký bratr

Nové Orwellovské letištní rozpoznávání chování


Třídiči TSA se chystají implenetovat Orwellovské behaviorální inspekce na bezpečnostních letištních stanovištích. Kdo jsou ti TSA třídiči? Jsou to ti stejní na nižší úrovni,, nekompetentní, skandální, osahávající, zneužívající a v některých případech kriminálníci, kteří vytváří jeden skandál za druhým. Takže co budou tito skandální, nekompetentní a kriminální policajti dělat, aby rozpoznali podezřelé chování? Pravděpodobně jste to uhádli.

Budou vás sledovat a možná vyslýchat, aby rozhodli, zda jste podezřelí nebo ne. Jak to budou provádět a podle čeho? Podle jejich nejasného poisu se budou dívat na vaše “mikro výrazy,” jako třeba oční kontakt, nervózní nebo rozrušené chování, které může "naznačit"Jak moc náznaku je potřeba k zastavení podezřelého? To neříkají. Jak se rozrušený  pozná jako podezřele rozrušený? To neřekli také. Jak moc očního odporu se počítá jako úroveň očního odporu? Neříkají nic. Jaké jsou šance, že pravděpodobné vybrání zvýší jejich vlastní nálady, zaujatosti a psychózy? To nezmínili také. nekalý úmysl.

V podstatě banda už dávno prokázaných nekompetentních, zneužívajících a zločineckých lidí, kteří jsou vysoko nad svými vládou limitovanými sílami, budou svévolně využívat svoje subjetktivní posouzení, jestli vypadáte podezřele. Teď chci, aby jste se zamysleli nad rozrušením, odporem očí, vystresováním, studem....Zamyslete se nad tím a pak vypočítejte šanci, kdy budete vybrán jako podezřelý:

Jestli jste jeden z těch závislých na Starbuck (káva) a zvyklý pít několik šálků expresa, pak se vsaďte, že budete jeden z vybraných TSA. Začnete být nervozní, TSA pravděpodobně přečte vaši nervozitu jako ultimátní náznak vašeho podezření. Budete tedy vybráni.

Jestli jste jedna z těch dam se změnou temperamentu a změny nálad během menstruačního cyklu, rychle si zkontrolujte kalendář a ujistěte se, že se váš let neshoduje s dobou měsíce.

Jestli jste rodič cestující s dětmi, někteří se dvěma, třemiI, nebo čtyřmi, podívejte se, jestli je nemůžete poslat přes náklad. Všichni víme, jak frustrující a rozrušující může být cestování a ještě zvládát děti zvlášť ve věku, kdy procházíme sudnáváním bot, opasků a osahávacími stanovišti. Váš frustrovaný a rozrušený stav vás pravděpodobně zavede mezi vybráné TSA.

Jestli jste z rasové menšiny …mám říkat víc? Myslete na ty opakující se incidenty zneužívajících bigotních policajtů a pak: pak jsou šance, že budete vybráni, protože vypadáte podezřele, pak podezřelý a pak vybraný.

Jestli se stydíte, pak nemáte štěstí. Pravděpodobně odvracíte oči...minimálně jednou nebo dvakrát, co jste sledováni-interpretováni-zaznamenáni. Udělejte si laskavost a zruště všechny lety. Nezvládnete to, určitě budete vybráni.

A vlastně, když jdeme přímo tam, jestli jste Američané, možná si můžete vsadit, zda budete vybráni. Protože Americká vláda vás každého určila jako podezřelého.

Když příjde na vaše telekomunikace-telefony, e-maily, atd., každý z vás je podle vlády podezřelý pod napíchnutím telefonu a dalších komunikací spojených s monitorováním. Zamyslete se nad tím, dokonce i při ‘běžné letištní bezpečnostní proceduře jste nuceni projít skenovaním a prohlíží vás, jako podezřelého.

Zda jste zapojeni v jakémkoliv podezřelém chování, nebo ne, je to dilema. My přátelé, všichni, jsme určováni jako podezřelí už skoro dekádu. Můžeme vrátit letenku, zapomenout na to a řídit, dokud můžeme. A to než policie rozpoznávací podezřelé chování přebere silnice a udělá je také ponižujícími nebo nemožnými.

http://www.boilingfrogspost.com/2011/08/03/our-probability-of-being-chosen-in-a-nation-of-suspects-2/
Poslední komentáře
07.06.2016 20:07:54: Dostal chlap! :-) pujčka před výplatou online
19.03.2016 05:40:43: Zdá se mi, pozoruhodný nápad smiley${1} Crack autodesk autocad 2015