9/11 a NWO

Velký bratr

New Yorkská policie vytváří speciální jednotku pro sociální média


Jestli žijete v New Yorku a rádi se chlubíte kriminálními aktivitami, tak byste si radši měli dávat pozor, co řeknete, protože NYPD bude brzo číst vaše Tweety a statusy na Facebooku.

Socialní média se stala platformou pro tzv.revoluce, za které byla chválena, i pro vzbouřence, kteří se domlouvají mezi sebou v Anglii, za což jsou kritizována.

NYPD už využívá platformy sociálních médií během kriminálních vyšetřování, ve kterých pomáhala zatknout a obvinit několik zločinců.

Teď se New Yorkské policejní oddělení rozhodlo rozjet novou jednotku se zvláštním účelem sledování Twitteru, Facebooku, MySpace a dalších sociálních sítí, aby vystopovala podezřelé.

Jednotka bude součástí Oddělení pro věci komunit a bude rozšířena až za internet do komunitních programů.

Asistent komisaře Kevin O’Connor bude jednotku řídit, která bude prohledávat sociální média a snažit se odhalit rozhovory o zločinech od nedůležité domácí párty po “představení gangů a dalších potencionálních zmatků."podle  NY Daily News.

http://www.blacklistednews.com/The_new_era_in_policing%3A_NYPD_creates_social_media_unit_as_British_PM_pushes_for_social_network_blackouts/15188/0/38/38/Y/M.html

Žádné komentáře