9/11 a NWO

Velký bratr

Implantovaný čip v páteři pomůže nehybným k pohybu


Tímto chci také poukázat na to, jak tyto čipy přichází do podvědomí lidí.

Britští vědci představili malý čipový implantát, který pomocí elektrických impulsů vysílaných přímo do míchy může znovu rozpohybovat ochrnuté pacienty. Podobné terapie založené na stimulaci svalů nejsou úplně nové, ale stimulační zařízení byla dosud příliš velká a nedala se člověku implantovat přímo pod kůži.

Díky novým technologiím je nová pomůcka vyvinutá na University College v Londýně menší než nehet, informovala stanice BBC.

Implantáty mají také další možnosti využití při svalové rehabilitaci. Přístroj je nazvaný Aktivní kniha, protože sklouzne okolo spinálních nervů stejně jako stránky knihy.

Čip vysílá elektrické impulsy, které sám produkuje, přímo do páteře. Dosavadní externí zařízení dodávala impulsy jen do kůže.

http://www.novinky.cz/veda-skoly/217583-implantovany-cip-v-pateri-pomuze-nehybnym-k-pohybu.html

Další potvrzení, že tato technologie existuje.

Jestli znáte Roberta Duncana O'Finionana, spícího zabijáka, kterému CIA implantovala čipy, které mu zabraňovaly ve vzpomínkách na to, co udělal a také mu zlepšovaly schopnosti v boji, tak tohle je něco podobného. Nebo si vzpomeňte na Timothy McVeigha, který tvrdil, že mu armáda implantovala do stehna čip a nemůže si sednout. Schopnost těchto čipů jde právě do podvědomí normálních nic netušících lidí.


Vojáci žalují armádu, CIA a ministerstvo obrany za experimenty na Fort Detrick


Tehdy, když jsem napsal tento článek, moc podrobností nebylo řečeno. Aždo  minulého týdne. Tyto experimenty se nemotaly jen kolem drog, ale také kolem implantátů v mozku.


Už dříve média u nás informovala o čipu v pilulce, který pošle smskou pokyn.
http://zpravy.idnes.cz/zahranicni.asp?c=A101111_225303_zahranicni_brm


Pak tu jsou sledovací čipy, které poslední dobou zažívají v médiích boom.

Lépe dítě očipovat než o ně přijít, myslí si Zuzana Baudyšová

Ochrání děti čipy? Teprve milimetrové budou atraktivní, říká biotechnolog

Tato technologie existuje, o tom už není pochyb. Oni dokážou pomocí implantátů ničit vzpomínky a přidávat nějaké superchopnosti (už jsem slyšel i o změně hlasu, ale to je nepotvrzené). Možná vám to zní šíleně, ale to, co bylo sci-fi, je dnes téměř realita.

Čip bude léčit, zabíjet a hlavně sledovat.

Žádné komentáře