9/11 a NWO

Velký bratr

Federální agenti sledují kreditní karty, telefony a nákupy bez povolení

Federální agentury běžně sledují lidi bez povolení skrz kreditní karty, mobilní telefony, půjčená auta a dokonce skrz zákaznické programy, zjistil soukromý aktivista.

Podle dokumentu získaném od Ministerstva spravedlnosti aktivistou Christopherem Soghoianem, si můžou vyšetřující federální agenti napsat dokument, který dává agentům přístup k údajům kreditních společnosti a maloobchodů určité osoby.

Žádný soud tyto příkazy nedává, jen hraje svou roli v procesu, kdy si vyždádá nedohalené příkazy maloobchodům nebo kreditními společnostmi. To znamená, že daná osoba nebude o sledování informována.

Proces známý jako “hotwatch” může být použit ke sledování telefonů, kreditních karet, nákupu v obchodech, když zákazník použije kartu, půjčená auta a koupi letenek.

Ryan Singel z Wired objevil, že dokument nezmiňuje, kdy může agent obdržet příkaz “hotwatch”. Ministerstvo spravedlnosti řeklo Soghoianovi, že dokument, co se vztahuje k "Hotwatch" je jen jeden - což znamená, že buď není žádná koncepce nebo ministerstvo příslušené dokumenty drží dál.

http://www.rawstory.com/rs/2010/12/feds-credit-cards-without-warrant/

Všimněte si ale, že když se díváte v televizi na jeden z těch krimiseriálů (jako třeba všechny tři Kriminálky, NCIS apod.), že sledují kreditní karty a telefony legálně bez povolení.
I když je to jen film, je to realita. A to dává lidem možnost si říct "najdou mě kdekoliv".


Poslední komentáře
26.12.2010 22:17:17: Nijak mě to nepřekvapuje