9/11 a NWO

Ovládání mysli

Způsobují Americké vládní mikrovlnné testy ztuhnutí reportérů?


V Americe se v krátké době stal velice obdobný případ. Reportéři začali mluvit nesmysly. A určitě nejde o nějaké prolomení programování, spíš jde o test mikrovlné zbraně, kterou Americká armáda testuje ke zničení televizního vysílání. Někteří z nich museli být hospitalizováni po záhadné mluvení nesmyslům a nic jim nenašli.

První případ...rychle mluvící soudkyně Judy..

V živém vysílání začala uvaděčka mluvit normálně a srozumitelně...a pak nastaly nesmysly, zmatení a nestabilita.

Sama 68mi letá soudkyně byla odvezena do nemocnice poté, co podle jejích kameramanů "začala mluvit nesmysly."

První obět se objevila minulý měsíc na CBS. Serene Bransonová, Los Angeleská reportérka CBS, začala mluvit na předávání cen Grammy zcela nesouvisle.

Nebyla schopna vyslovit slova a pokračovat dalších 10 sekund, dokud prodecenti nevypli video.

Později řekla: 'Má hlava úplně duněla a nebylo mi dobře, věděla jsem, že něco není v pořádku. Byla jsem vystrašená a zmatená."

Mark McAllister z Global Toronto News řekl divákům, že "více jak sedešátčtyři 18 stíhaček utratily asi 20 a jsou připraverny asistovat 6ti stovkám po-potřebného množství."

Jeho zaměstanci později potvrdili, že McAllister trpěl migrénou.

V lednu, Sarah Carlsonová z WISC-TV ve Wisconsinu byla také zasažena. Reportáž o Obamově zdravotní reformě začala skvěle, ale podzěji začala mít problémy s formulováním slov.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1372538/Are-government-microwave-mind-control-tests-causing-TV-presenters-brains-melt-down.html


Žádné komentáře