9/11 a NWO

Ovládání mysli

Sebedestruktivní zabiják Sabina Erikssonová


Na první pohled to vypadá to jako příběh z filmu, je to ale děsivá realita.

Sabina Erikssonová a její sestra Ursula se proslavily jako "super ženy", když vběhly před policisty do dálnice. Ale to co následovalo potom nemá vysvětlení.

Dálniční hlídka přijela na dálnici M6 ke dvěma ženám, které stály u dálnice. A z ničeho nic jedna vběhne pod kamion a hned po ní druhá pod Wolfsfagen. A světe div se, Sabina se zvedla a utekla policistům do druhého pruhu, ti ji měli problém udržet. Její dvojče, Ursula, měla zlomené nohy a policie sní měla stejný problém. Sabina křičela: "Tohle je brutalita, zavolejte policii"! Policisté museli obě dvě ženy uspat.

Sabina byla zatčena za napadení policisty a přeběhnutí dálnice a po 15ti minutách v bezvědomí byla naprosto v pořádku. Její sestra Ursula měla "jen" zlomené nohy. Oběma sestrám nenašli žádné stopy drog nebo alkoholu.

Příběh zde ale nekončí....

Sabina byla propuštěna z vězení a potkala Glenna Hollinsheada, kterého u jeho domu ubodala k smrti. Poté skočila z mostu na silnici A50 a opět přežila, tentorkát se šrámy a zlomenými nohami. A co víc, ona sama vraždu, kterou spáchala odmítá.

http://www.thisisstaffordshire.co.uk/news/woman-free/article-1307546-detail/article.html

Nedávno byl v Británii odvysílán dokument o tomto incidentu. To, co uvidíte v tomto sestřihu absolutně bere dech.


Poslední komentáře
02.01.2011 05:08:21: neuveritelny...
01.01.2011 17:57:55: wow