9/11 a NWO

Ovládání mysli

Anders Behring Breivik četl stejnou knihu, kterou si ve vazbě čte Jared Lee Loughner.
Posledni komentare
24.07.2011 21:24:37: Ano, přesně. Pokaždé střílí nasprosto normální člověk, od kterého by to nikdo nečekal. Když už jim d...
24.07.2011 19:46:26: Zvláštní, první zprávy, že se dobrovolně vzdal, teď, že ho sejmuli poliši slzákem, co bude dál? Zbab...
Programování Monarch je metoda ovládání mysli používaná několika organizacemi k tajným účelům. Je to pokračování projektu MK-ULTRA, programu ovládání mysli vytvořeném CIA a testovaném na vojácích a civilistech. Metody jsou dosti sadistické (účel je traumatizovat oběť) a požadované výsledky jsou hrůzostrašné: Vytvoření ovládaného otroka, který může být spuštěn kdykoliv a k jakékoliv akci svým manipulátorem. Zatímco masmédia tento problém ignorují, přes 2 miliony Američanů si tímto hororem prošlo. Tento článek je o původech programování Monarch a o některých metodách a symbolice.
Posledni komentare
22.02.2012 11:07:42: haha.. naopak media se o to zajimaji velmi intenzivne.. ovsem z te druhe strany:))
11.05.2011 21:58:24: Hruzostrasne... co vic rict.. nejhorsi je ale ten nezajem medii. :/

Tohle video pochází nejspíš z února, novináři přepadnou před nástupem do auta Lindsay Lohanová a ta řekne: "Paris is a cunt"...(Paris Hilton je ku***)....Novináři po ni chtějí, aby to zopakovala, jenže pak se otočí na ženu na zadním sedadle, která udělá gesto a Lohanová z ničeho nic řekne "Nic takového jsem neřekla" a mluví o tom, jak ji miluje. Všimněte si, jak změní výraz ve tváři.
V nové získaných dokumentech Sirhan tvrdí, že ho do hotelu zavedla neznámá dívka.

V Americe se v krátké době stal velice obdobný případ. Reportéři začali mluvit nesmysly. A určitě nejde o nějaké prolomení programování, spíš jde o test mikrovlné zbraně, kterou Americká armáda testuje ke zničení televizního vysílání. Někteří z nich museli být hospitalizováni po záhadné mluvení nesmyslům a nic jim nenašli.

Kennedyho vrah, Palestinec Sirhan Sirhan, byl prý k vraždě z roku 1968 "naprogramován" v hypnóze. Uvádí tak alespoň jeho právník. Sirhan absolvoval už čtrnáctý soudní proces, ve kterém se snažil dosáhnout podmínečného propuštění. Další šanci má za 5 let.
Jak USA převzaly ovládání mysli od nacistů.

Duncan O'Finionan byl součástí tajných operací americké armády a součást projektu MK Ultra zvaném Projekt Talent. V 6ti letech ho rodiče odvedli do obchodu, odkud už se domů nevrátil. Postupným tréninkem a zákroky se z něj povedlo udělat dokonalého vojáka.

Oběť ovládání mysli a satanistického zneužívání Cathy O'Brien a tehdejší programer Mark Phillips natočili krátký dokument o své cestě.
Posledni komentare
07.06.2016 19:45:43: Navštívila pozoruhodnou myšlenku :-x první půjčka

Na první pohled to vypadá to jako příběh z filmu, je to ale děsivá realita.

Sabina Erikssonová a její sestra Ursula se proslavily jako "super ženy", když vběhly před policisty do dálnice. Ale to co následovalo potom nemá vysvětlení.
Posledni komentare
02.01.2011 05:08:21: neuveritelny...
01.01.2011 17:57:55: wow
1  
2  
3