9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

22.6.v Kanadě udeřilo zemětřesení o síle 5 stupňů Richterovy stupnice...Na Youtube se objevilo video, které zachycuje hodiny před zemětřesením: těžké chemtrails a divný zvuk a pak zabarvená obloha...


Posledni komentare
29.06.2010 20:06:24: http://www.facebook.com/group.php?gid=212973089061&ref=ts

Jedna osoba byla zastřelena policií, když stovka protestujících vyrazila do ulic ve východním Afghanistánu, protestovali proti zabíjení civilistů, které složky NATO běžně dělají.

Naštvaní Afghánci zapálili pneumatiky a zablokovali cesty v okresu Surkh Road v provincii Nangahar v pátek, požadovali vysvětlení za úmrtí.

Svědci totiž řekli Al-Jazeeře, že při útoku NATO bylo zabito 9 až 15 civilistů.  

Mohammed Arish, vládní úředník v Surkh Rod, řekl, že otec a jeho 4 synové a další 4 rodiny byli zabiti.

"Jsou to farmáři. Jsou nevinní. Nejsou to násilníci nebo militanti," řekl Arish Associated Press.

http://uruknet.info/?p=m65996&hd=&size=1&l=e
Legendární investigativní reportér Seymour Hersh říká, že Obama pokračuje v tom, co začal Bush.


Radikální islámský duchovní Anwar al-Awlakí (narozený v USA) se vůbec poprvé objevil na videu Al-Káidy na Arabském poloostrově, kterém informovala CNN v úterý. Muž, který je na seznamu nejhledanějších teroristů, jenž má být zabit nebo dopaden, se tvrdě pustil do Spojených států.


http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/198708-usa-chteji-postvat-muslimy-proti-sobe-tvrdi-na-prvnim-videu-radikalni-americky-klerik.html
"Lauda tvrdě kritizoval uzavření vzdušného prostoru," pokračuje linecký deník. Opatření označil za skandální. "Doufá, že po jeho zkušebních letech odpovědní zákaz přehodnotí. "Buď mají sami letět měřit, nebo aerolinkám věřit a přenechat jim rozhodování," řekl. Chtěl prý letět, aby pasažérům a celému světu ukázal, že za těchto podmínek létat lze, uzavírají OÖN a dodávají, že také společnost AUA absolvovala v neděli tři přesouvací lety ze Štýrského Hradce do Vídně.

http://ceskobudejovicky.denik.cz/zpravy_region/niki-lauda-mrak-je-humbuk20100418.html

Nejméně sedm lidí zahynulo ve středním Afghánistánu při pondělním zemětřesení o síle 5,3 stupně Richterovy škály. Dalších 70 lidí bylo zraněno. Zemětřesení zasáhlo provincii Samangam na půlce cesty z Kábulu na Mazare Šarífu, uvedla CNN.


http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/197892-zemetreseni-v-afghanistanu-ma-obeti.html
1  
..  
10  
..  
18  
19  
20  
21  
22