9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

Syrský terorista přiznává saudské a jordánské spojení


Syrští úředníci zatkli teroristu, který se přiznal, že obdržel zahraniční pomoc a instrukce od kontaktů v Saudské Arábii a v Jordánsku, aby zničil Damašek.

V komentářích vysílaných na syrské státní televizi Ammar Ziyad al-Najjar přiznal, že byl ve skupině, které obdržela instrukce o tom, jak unést lidi a obvinit z toho syrskou vládu, oznámila zpravodajská agentura SANA.

Muž také přiznal, včetně dalších zločinů, koupi zbraní a jejich distribuci. Také popsal, jak se skupina lidí zvenčí, spousta z nich nebyli syřani, ukázali během útoků na policejní stanici v Hama.

Najjar řekl, že dodával demonstrantům jídlo a pití, někdy do jídla podstrčil peníze, aby povzbudil protesty a jindy přidával povzbuzující prostředky.

Byl to další typ pilulek, které dělají lidi více agresivními - pilulky, které byly otevřeně dány členům teroristickým komandům podporovaných ze zahraničí, vysvětlil.

Syrská státní televize také odvysílala další zprávu, kde ukázala zabavené zbraně a přiznání teroristů popisujících, jak obdrželi zbraně od zahraničních zdrojů.

http://www.presstv.ir/detail/197314.html

Žádné komentáře