9/11 a NWO

Syrie

Ruský vyslanec: NATO plánuje útok na Syrii a Irán


I když se samo zamotalo v Libyi, připravuje se NATO na rozběhnutí vojenského útoku na Syrii, aby vytvořilo předmostí pro budoucí útok na Irán, tvrdí Ruský velvyslanec NATO Dmitry Rogozin.

“Plánování (vojenské kampaně) je na cestě. Může to být logické vyvození těchto vojenských propagandistických operací, které byly prováděny zeměmi západu proti Severní Africe." řekl Rogozin v rozhovoru s novinami Izvestia vydaném v pátek.

Velvyslanec dodal, že útoky na Syrii a Jemen jsou součástí vytvoření záměru okolo změny režimu v Iránu.

“Provaz okolo Iránu se utahuje. Vojenské plánování pro Irán je na cestě. A zvláště se obáváme vývojem plnohodnotné války v tomto obrovském regionu." řekl Rogozin.

Rogozin je znám za své přikrášlené výroky o vojenském dobrosružství NATO v minulosti, takže jestli bude nějaká intervence do Syrie se uvidí.

Moskva nestále varovala NATO, aby se do Syrie nepletlo, říká, že by si země měla vyřešit vlastní problémy sama, zatímco násilí, které zabilo od března 1600 civilistů pokračuje.

Spekulace obklopující útok na Irán, o kterém Rogozin říká, že to je dlouhodobý cíl útoku na Syrii, poslední týdny vrcholí.

Snaha lídrů Palestiny dosáhnout plného státnictví je zařízena OSN na začátek září, rozvířilo to spekulaci, že Izrael plánuje chirurgický útok proti Iránským jaderným zařízením v září, aby odvrátil pozornost od ultimátního zmaření takové dohody.

Předešlý měsíc bývalý agent CIA Robert Baer řekl, že komentáře učiněné bývalým šéfem Mossadu Meirem Daganem “nám s určitostí řekly, že Netanyahu plánuje útok a tipuju, že to bude pravděpodobně v září před hlasováním o Palestinském státu."

http://www.prisonplanet.com/russian-envoy-nato-is-planning-attacks-on-syria-iran.html
Žádné komentáře