9/11 a NWO

Syrie

Harmoush: Nikdy mi nebylo nařízeno střílet na civilisty...vrazi byly ozbrojené gangy


Hussein Harmoush utekl od Syrské arabské armády kvůli událostem na ulicích...ale založil novou Syrskou svobodnou armádu, která měla tohle násilí zastavit.
V Syrské televizi popsal, jak funguje zahraniční opozice.
Hussein Harmoush řekl, že od armády utekl kvůli krvavým událostem na ulicích..."Byla zabita spousta lidí a jsem si jistý, že vrazi byly ozbrojené skupiny..."

V řeči pro Syrskou televizi ve čtvrtek Harmoush řekl, že v roce 2009 byl povýšen na poručíka generála, pak šel jeden rok bezpečnostním směrem v Národním institutu pro bezpečnostní vědy, ale neuspěl. "6.června 2001 jsme oznámil odchod od Syrské Arabské armády."

"Během mé služby v Syrské armádě mi nikdo nenařídil vystřelit na civilisty nebo na další lidi, neviděl a ani jsem neslyšel jediného velitele, který by dal rozkaz střílet na civilisty." dodal Harmoush.

"Po mém útěku z armády, mě kontaktovala spousta lidí z opozice ze zahraničí, ale po 75 dnech jsem zjistil, že většina z nich slíbila finanční a logistickou pomoc, zbraně a další věci, ale nic se nestalo."

Na jejich potřebu zbraní Harmoush řekl: "Plány byl poskytnout zbraně na ochranu neozbrojených civilistů, ale zbraně a další potřeby nebyly dodány."

Harmoush zdůraznil, že nevystřelil na jediného člena bezpečnosti nebo armády a v předchozím prohlášení řekl, že i kdyby ho vojáci měli zabít, nikdy by vojáka nezabil.

"Členové Muslimského bratrstva byli první, co mě kontatkovali, všichni pod nepravými jmény, Zouheir al-Siddiq, Mohammad Rahal, Abdul-Halim Khaddam, jeho dva synové a většina členů Konference Antalya ".

Zdůraznil, že členové Muslimského bratrstva se ho zeptali, co udělá a on odpověděl "co máte", dodal:" byly tam strany, které navrhovaly vytvořit chráněnou zónu přes Tureckou vládu blízko hranic mezi Syrií a Tureckem."

Na poskytování zbraní a peněz Harmoush řekl: "Všechno to byly sliby...slíbili mi dodat zbraně a peníze na osvobození, ale byly to jen sliby."

"Když jsem přijel do Turecka, začali mi volat, včetně Abdula-Halima Khaddama. Všechny telefonáty byly jen ztrátou času.

Dodal, že manažer kanceláře Rifaata al-Assada mu volal poté, co vydal první prohlášení, aby se ho zeptal na to, kolik peněz jeho hnutí potřebuje.

Harmoush řekl, že mu Burhan Ghalion volal dvakrát a ptal se ho na jeho bezpečí a pak volal Khaddam a jeho synové, Rifaat al-Assad, Muslimské bratrstvo, Mohammad Rahal a dalších 300 osob z konference Antalya.

Řekl, že Sheikh Adnan al-Arour mu volal, aby věděl, jak plán funguje a ptal se ho všeobecně na armádu.

Harmoush řekl, že Zouheir al-Siddiq byl první osobou, která mu volala, když přijel do Turecka, dodal, že mi volal, aby mu řekl, že ho podporuje a posílá mu tisíc dolarů a použitý laptop.

Al-Siddiq a Muslimské bratrstvo pašovali zbraně do Homs, Idleb a do Palestinského tábora Ramel v Lattakia, dodal.

Řekl, že pašování zbraní z Turecka bylo provedeno kupci v pohraničních oblastech, kde jsou překupníci a pašeráci.

Řekl také, že poprvé natáčel v čtvrti Bdama v Jisr al-Shughour, když mu osoba dala 50 tisíc syrských liber a osoba dostala 2 miliony syrských liber za nahrávku.

"Přemýšlel jsem o návratu od 15.srpna, ale byl jsem šokován, když mě využívali jako obchod a jak lidé mým jménem nabízeli sliby, které nebyly splněny." vyvodil Harmoush.

http://www.sana.sy/eng/337/2011/09/16/369669.htm
Žádné komentáře