9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

Pákistán Taliban nevytvořil, byla to Velká Británie


Šéf iránské televize IRIB World Service Mohammad Sarafraz řekl, že Spojené království bylo prvním státem, který v Afghanistánu vytvořil militantní skupinu Taliban.


“Prvním státem, který vytvořil Taliban nebyl Pákistán; Taliban byl vytvořen Británií." řekl Sarafraz na konferenci o jeho nové knize The Taliban Movement: The Mystery of its Rise and Fall, uvedla v sobotu zpravodajská agentura Fars News.

Sarafraz řekl, že názor byl potvrze bývalou pákistánkou premiérkou Benazir Bhuttovou v rozhovoru pro BBC, ale všechny záznamy byly z archivů odstraněny a tohle byl důvod stojící za jejím zabitím v prosinci 2007.

Bhuttová byla zabita po útoku zbraní a bomby, když odjížděla z volebního mítinku v Rawalpindi v Pákistánu.

“Dnes byly všechny archivy s témto rozhovorem vymazány." vysvětlil.

Sarafraz řekl, že “ze smrti Benazir Bhuttové jsou podezřelí takoví lidé jako Pervez Musharraf, který je považován za jednoho z hlavních podezřelých, teď ale žije v Británii."

Musharraf, který je armádní generál ve výslužbě, byl prezidentem Pákistánu, když byla Bhuttová zavražděna. Spousta pákistánkých činitelů ukázalo prstem na tehdejší vládu Musharrafa a proti bývalému šéfu armády vyhrožovali akcí.


http://www.presstv.ir/detail/198455.html
Žádné komentáře