9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

Obama následuje souhlas Bilderbergu ve stahování vojáků z Iráku


(kráceno)

Minulý měsíc jsme oznámili, že okupace Iráku bude "prodloužena na neurčito" a že jistý počet Amerických vojáků zůstane v zemi i po 31.prosinci, což se včera přesně stalo, když Obamova administrace oznámila záměr zachování původního plánu stahování.

“Obamova administrace teď debatuje, jaká síla Irák opustí. Svůj návrh udělali v nadějích urychlené žádosti vlády premiéra Nouri Maliki a dala Pentagonu časový plán,” oznámil L.A.Times, potvrzuje tak, že plán pro kompletní stažení koncem roku upouští.

Senátor John McCain také  volal, aby v zemi zůstalo 10-13,000 Amerických vojáků pro "výzvědné možnosti".

Samozřejmě, že tito vojáci budou doplňeni bezpečnostními gardami, žoldáky a dalšími lidmi, to číslo zvětší na deseti tisíce.

Jak jsme byli schopni předpovědět tuto snahu o neurčitou okupaci po stanové době? Nemuseli jsme se spoléhat na žádné čarodějnické koule - šli jsme do uniklých informací ze schůzky Bilderbergu 2001 - na konferenci globálních mocnářů, kteří podle médií nemají žádný vliv na světové události.

Zatímco jsou mainstreamová média zaneprázdněny Weinerovým rozkrokem a tvrdí, že Bilderbergři se sotva sejdou na golfovém hřišti a jen tak se prochází v horách Svatého Mořitze, jsou samotní členové Bilderbergu zaneprázděni řešením velkých problémů, jmenovitě Irákem.

Jak jsme oznámili minulý měsíc v hledání využití jakési formy "práv squatterů" v iráku, USA nemají "úmysly Irák opustit", podle uiklých informací od lidí na konferenci, které se v minulosti ukázaly být pravdivé.

“Když myslíte na Irák, myslete velice" poznamenal jeden Americký Bilderbergr během diskuze, naznačil, že země bude využita jako odrazový můstek pro širší regionální válku, které "zahrne každý národ ve středním východě kromě Izraele."

Tyto úniky jsme oznámili víc než dva týdny před oznámením Obamovy administrace, že upustí plán stahování, který nařizoval Americkou přítomnost do konce prosince.

Tohle je další příklad toho, jaký mají schůzky Bilderbergu dopad na světové události, jako několikrát v minulosti, když Bilderbergři souhlasili, že původní invaze do iráku bude zpožděna do roku 2003, když většina očekávala podzim 2002.

Barack Obama zametl slib, že stáhne vojáky z Iráku “okamžitě”.

http://www.prisonplanet.com/obama-follows-bilderberg-consensus-in-abandoning-iraq-withdrawal.html

Žádné komentáře