9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

Libye a Írán žádají OSN: Zakročte proti vládě v Anglii


Poté, co nasadil proti výtržníkům policii, přišel premiér David Cameron o veškerou legitimitu a musí odejít.

Situací ve Velké Británii by se navíc měla začít vážně zabývat Rada bezpečnosti OSN a Západ by měl rovněž zvážit akci proti tamní vládě.

S takovým prohlášením přišli představitelé Libye a Íránu, tedy dvou autoritářských režimů, které samy bývají často kritizovány pro porušování lidských práv.

"Demonstrace ukazují, že britský lid odmítá vládu, která se chce prosadit silou," citovala libyjská agentura Jana náměstka ministerstva zahraničí Chálida Káima. Ten nevyloučil ani případnou pomoc s vyzbrojováním výtržníků, kteří několik posledních dní plení Londýn a další města.

Právě Británie před pár dny uznala libyjské povstalce za legitimní vládu a přenechala jim ambasádu. Britské jednotky se rovněž podílejí na operacích proti silám plukovníka Muammara Kaddáfího.

Izlivost si neodpustil ani íránský prezident Mahmúd Ahmadínežád.

Po středečním zasedání vlády prohlásil, že postup britské policie je nepřijatelný a Rada bezpečnosti OSN by měla začít jednat. "Je to zkouška, zda se Rada bezpečnosti odváží odsoudit jednoho ze svých stálých členů," řekl.

Navázal tak na úterní prohlášení ministerstva zahraničí, podle nějž by Cameronův kabinet měl s protestujícími jednat.

http://aktualne.centrum.cz/zahranici/blizky-vychod/clanek.phtml?id=710275#utm_medium=newsbox&utm_source=centrumHP

Na jednu stranu by to byl spravedlivý metr. Pokud bombardují kvůli tomuto Libyi a odsuzují Irán, proč ne?

Ale na druhou stranu mi to přpadne jako totální blbost nebo výmysl. To nejsou povstalci ale rozbouřené gangy, které rozkrádají co se dá a je jim jedno co bude a musí být zastaveny. To je asi logické. To tam mají tak špatné informace?

Mimochodem, pokud opravdu dodávat těmto gangům zbraně, tak vytvoří pro OSN záminku pro větší válku, pozemní invazi a kdoví co ještě. Tohle není správný přístup, dá jim to akorát víc žrádla.

A vůbec nemám ponětí, zda je tohle tvrzení pravdivé.


Žádné komentáře