9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

Britové vytváří plán evakuace svých občanů ve státech v zálivu v případě války s Íránem


Koaliční vláda pod vedením Davida Camerona nařídila po svém zvolení okamžité posouzení plánů Britské armády v zálivu. Daily Telegraph odhalil, že byly napsány nové návrhy ke koordinování vojenské aktivity v regionu s místními spojenci nepřátelskými k Íránu, zvláště Spojené Arabské Emiráty.

Plánovači ujasňují, že musí odstranit existující nouzové plány pro místní Britské obyvatele. Od posledního posouzení z 90 tých let, v SAE vzrostla populace o 100 000 lidí, zatímco do Dubaje každý rok jezdí milion Britů od byznysmenů, fotbalistů s manželskými problémy.

Bojí, že by mohlo být rizikem, kdyby se Írán rozhodl oplatit vojenské útoky na jaderná zařízení kvůli zájmům západu.

Nový vojenský plán spolupráce, jehož plné znění zůstavá tajné, bude podepsán v první polovině roku 2011, kdy zemi navštíví ministr Cameron. Plánu je požadována takový priorita, že bude ochráněn od škrtů.

Od plánu se také očekává, že zahrne nabídku od Británie k udržení nezbytných potřeb jako jsou elektřina a vodní zařízení.

Mezitím byly napsány návrhy o organizování evakuace civilistů u hranice s Ománem, který není zrovna na Íránu na dostřel, a další sousedící země.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/dubai/8228244/Britain-forms-plan-for-Gulf-evacuation-in-event-of-war-with-Iran.html

Žádné komentáře