9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

Británie pozvala Bahrajn na koupi zbraní


Britská vláda, blízký přítel Bahrajnu, pozvala utlačující režim na největší výprodej Britských zbraní i přes fakt, že režim použil Britské zbraně při útoku na protestanty v zemi.

Koaliční vláda opět dalším činem dokázala své nejlepší zájmy v zásobování utlačujících režimů na světě k pomoci v útoku na pro-demokratické protestanty. Svět brzy uvidí další humanitární šok, když Británie a další západní síly vyzbrojují utačující režimy.

Krok Britské vlády je široce považován za další důkaz velkého zájmu zásobovat utlačující režimy.

Zpráva
mezi mírovými aktivisty a skupinami pro lidská práva vzbudila vztek, ale i překvapení, když byl v pondělí vydán seznam pozvaných. Britská vláda odporovala volání od Campaign Against Arms Trade (CAAT), aby vydala seznam dříve a nečekala až do večera výprodeje.

Na největší výprodej zbraní,
Defense & Security Equipment International (DSEi), bylo pozváno 65 zemí, čtrnáct z nich jsou Ekonomickou výzvědnou jednotkou (Economist Intelligence Unit) považovány za "autoritářské režimy".

DSEi se odehrává v centru ExCeL v Docklands na východě Londýna a bude trvat do 16.září. V Londýně se pořádá každé dva roky. Tento rok bude kupcům z celého světa
předvádět své smrtící produkty
1200 společností.

Bylo také odhaleno, že 48 licencí k obchodu se zbraněmi mezi Británií a Bahrajnem bylo v lednu tohoto roku otevřeno, jen pár týdnů před vzpourou ze 14.února. Asi v tom čase byla schválena licence k prodeji 75 tisíc kusů munice do malých zbraní.


Prodej zbraní do Saudské Arábie, která pomohla Bahrajnskému hlavnímu městu Manama vyčistit protestanty, se údajně tento rok zvýšil o 15%.


Koalice proti-válečných skupin a londýňané v úterý provedou protest, aby vláda "zrušila DSEi, největší zbraňový výprodej." Oznámili, že chtějí "zostudit vládu" za plýtvání peněz za tuto "nechutnou událost."


http://www.presstv.ir/detail/198872.html

Žádné komentáře