9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

6 technologií pro odlidšťování války

Drony, roboti, cyborgové...všechno přichází.
I přes eskalaci válek po celém světě ovlivňujících miliony lidí se proces bitvy stává čím dál víc odlidšťován. Tohle může být plán k vytvoření nemyslících a upřených praporů na poslouchání válečných štváčů, když lidstvo začíná jejich machinacím odporovat. Minimálně proces odlidšťování může vytvořit scénář, kde je vyhnutí válce sníženo na minimum.

Se spoluprácí s hlavními obrannými kontraktory se podmínky války začínají podobat fiktivní Skynet Global Digital Defense Network.  Zřejmě jsme na začátku rozhraní nové budoucnosti, která naznačuje, že lidé jsou vzestupně stahováni, jako kdyby už byli na výrobní lince.

Letecké drony: Monitorovací drony a ozbrojené drony převzali střed pozornosti, přináší smrt ze shora přes dálkové ovládání, často tisíce mil daleko. Nejnovější nabídka jsou sebevražedné drony ve velikosti batohu, které létají nezávisle nebo přes dálkové ovládání.

Roboti a bezobslužné pozemní vozidla:
Lidští vojáci na zemi jsou už doplňováni tisíci roboty, aby zabezpečili bomby na silnici, prováděli sledovací mise a sloužili jako pomocná síla nebo nezávislý agent připravený k boji. Bezobslužné tankové turety byly představeny, aby odstřelovaly nepřítele, stejně tak sortiment vozidel a dokonce i námořních lodí k hlídání vod bez operátorů na palubě.

Dodávání nákladů: Lockheed Martin právě oznámil ohromný úspěch s jejich systémem  “samostatných a dálkově ovládaných" helikoptér K-MAX, který může dodávat vojákům zásoby. Systém dodávání se může spojit s robotickými složkami na zemi, kompletně odstraňuje potřebu po lidech na obou koncích.

Nanotech: Miniaturizování dronů se nezdá konců. Doslova roj cyborského hmyzu může dosáhnout nejnedostupnější místa. S Nanotechnologickou inicativou 2011(pdf), která je plně financována bylo tohle podepsáno jako budoucnost nelidské války. DARPA testovala nano-vylepšené hybridy pro brnění pro auta a pro těla, dláždí cestu pro pravděpodobnost plnohodnotného lidského zvětšení sloučení přírody a stroje.

Cyborgové: Moderní věda spojila nekonečný vojenský rozpočet k vytvoření cyborgů v blízké budoucnosti. Hmyzí cyborgové  jsou dobře uznávány jako rozeznatelný nástroj, zatímco neprůstřelná kůže posílí každého člověka, který zůstane na bitevním poli. Lidské zesilování dosáhlo nové úrovně s XOS exo-kostrou, která vytváří opravdového Iron Mana se superlidskou sílou a schopnosti. Programy Technologie zvyšování poznávání jsou v čele kontraktora Honeywell, který nabízí plné spektrum rozhraní počítačového těla k analyzování a potencionálně programování fyzických a psychických stavů vojáků přes počítač.

Počítače a kyberválka: Spojování virtuální krajiny s opravdovou je místo, kde by se lidé mohli stát přebytečnými. Ministerstvo obrany a vnitřní bezpečnosti ujasnili, že kyber terorizmus je další velkou hrozbou. Také oznámili, že kybernetické bitevní pole bude představovat opravdové, počítačové útoky budou pobízet odpověď v reálném světě. Tohle by mohl být poslední krok plného sloučení, kdy jsou počítačové a komunikační sítě  spojeny v jednotném webu útoku a odpovědi — jen se zájmem lidstva, jak se věci dostaly mimo kontrolu. Čelíme budoucím válkám prováděnými jen mezi drony? Jak jsme dlouho od toho, než jejich samovolné schopnosti zajdou moc daleko?

Náš svět se začíná nebezpečně podobat počítačové hře s hráči sídlícími dál od bitevního pole. Tajný armádní výzkum s černým rozpočtem a schopnostmi je od lidského vědomí dekády napřed. Takže když víme, že realita nelidské války je tady....můžeme si jen představit, co příjde dál.

http://www.activistpost.com/2011/09/6-technologies-for-de-humanizing-war.html
Žádné komentáře