9/11 a NWO

Okupace, války, zemětřesení

15 tisíc Amerických vojáků zůstane v Iráku, budou přejmenováni na "diplomaty"


Minimálně 15 tisíc Amerických vojáků zůstane v Iráku po 31.prosinci, kdy Obamova administrace slibovala kompletní stahování Amerických složek. Většina vojáků obdrží "tajné určení" a budou označeni jako "diplomaté", jejich práce ale bude chránit ropná pole a sloužit čtyřem obrovským vojenským základnám, které zajistí, že okupace bude věčná.

Potvrzuje to naše zprávy, zpravodajský zdroj Izraelské rozvědky DebkaFile vydal minulý týden svým subscriberům nazvaný Čtyři velké letecké základy, 15 tisíc vojáků: Na ochranu Baghdádu a ropu a boj s Iránem, který popisuje, jak bude okupace oznámena pod falešnými záminkami, s Obamovou administrací kategorizující aktivní vojáky jako "vojenské cvičitele, expertní poradce a diplomaty."

Zpráva cituje vojenské výzvědné zdroje popisující setkání mezi Americkým ministrem obrany Leonem Panettou a Iráckým premiérem Nouri al-Malikim, během kterého bylo odsouhlaseno "ponechání 15ti tisíců vojáků v Iráku po prosinci 2011."

“Formace bude provedena následovně: 8,000 vojáků označeno jako Američtí diplomaté, kteří budou přiděleni do operačních center umístěných v tajnosti, na bezepečné části na ambasádě v Baghadádu a Amerických konzulátech v Iráckých městech, včetně misí, které teprve začnou." píše zpráva. “Dalších 7 tisic vojáků bude klasifikováno jako Američtí bezpečnostní úředníci - 4 tisíce na ochranu "Amerických diplomatů" a 3 tisíce jako vojenští instruktoři."

Panettove stížnosti o vyjasnění stanoviska Irácké vlády, zda chtějí vojáky v zemi ponechat byly očividně divadelní činem k zakrytí faktu, že rozhodnutí už bylo dávno učiněno. Al-Malikiho selhání ve jmenování ministra obrany je také “nástroj pro odhození Amerických požadavků k vyplnění formální žádosti o ponechání složek v Iráku", protože Irácká vláda nebude v pozici formálně odpovědět na takovou žádost, píše se v briefingu.

Předešlý měsíc jsme oznámili, že okupace Iráku bude "prodloužena na dobu neurčitou" a že značný počet Amerických vojáků zůstane v zemi po 31.prosinci.

Krátce poté, Obamova administrace oznámila, že zvažuje, kolik vojáků v zemi ponechá i přes slib, že všechny složky budou staženy do konce roku.

Tohle se stalo jen pár týdnů poté, co zdroje mezi mocnými Bilderberg Group naznačili, že USA "nemají žádné úmysly Irák opustit" a že země bude použita jako rampa pro širší válku v regionu, která zahrne "všechny národy na středním východě, včetně Izraele."

Cílem války bude pravděpodobně Irán. Řeči o Izraelském útok proti Mahmúdu Ahmadinežádovi vylezají na světlo každé léto a tento rok není vyjímkou. 8.července jsme první oznámiili náznaky, že útok byl plánován, citovali jsme výzvědné zdroje, které naznačovaly, že Izrael se připravuje rychlý útok proti Iránským jaderným zařízením v září, jako prostředek distrakce a ultimátního zmaření prospektu Palestinského státnictví.

Aby toho nebylo málo, agent CIA Robert Baer nedávno řekl KPFK Los Angeles, že Izraelský premiér Benjamin Netanyahu "pravděpodobně rozpoutá válku s Iránem ve velmi blízké bdoucnosti."

Jedno z ospravedlnění citovaných Americkými zástupci stojícími za udržováním Americké přítomnosti v Iráku je obrana proti Šíitským milicím vyzbrojenými Iránem. Panetta je zapálen do zažehnání jakékoliv “hluboké penetrace Iránské armády do Iráku", obává se, že se zvětšila poté, co Irácký ministr al-Maliki nařídil svým vojákům jít z Baghadádu a poslal je na hranici se Syrií, aby pomohli spojenci Teheránu, Syrskému prezidentovi  Basharu Assadovi.

Podle Debka report, Panetta a Al-Maliki souhlasili zachování Americké kontroly čtyř velkých vojenských základen v Halabja, Talil, Balad a další západně od Halabja, která bude využita jako stanice na ochranu ropných polí a k obraně proti Iránskému vpádu. Fakt, že Americké základny zůstanou obsazeny není překvapivý, když je minulý rok prezident Obama taková zařízení přejmenoval na “trvalé přítomnostní pozice”.

Debka poznamenává, že “dvě ze čtyř letckých základen Halabja a Talil budou čelit Iránu", dodává, že k 15ti tisícům bude potřeba dalších tisíců vojáků ke službám na těchto základnách, kteří v Iráku zůstanou. Jako těch 15 tisíc bude většina označena za "diplomaty", těmto extra silám budou také dána "tajná určení" k zakrytí faktu, že budou součástí masivní Americké přítomnosti.

Barack Obama sliboval, že z Iráku “okamžitě” začne vojáky stahovat.

V realitě ale už dokonce před srpnovým “stahováním" 2010 New York Times napsal, že “Pan Obama plánuje nechat “zbytkové síly”desetisíců vojáků k pokračování výcviku Iráckých bezpečnostních složek, k chytání zahraničních teroristických buněk a hlídání Amerických institucí."

Když bylo v srpnu 2010 to "stahování" oznámeno, vyšší armádní představitel to Los Angeles Times vyslovil jasněji: “Když prezident Obama řekl, že odejdeme během 16ti měsíců, někteří lidé slyšeli "vypadni" a všichni byli pryč. Ale to se nestane." řekl.‘

http://www.prisonplanet.com/15000-us-troops-to-remain-in-iraq-renamed-diplomats.html

 

Žádné komentáře