9/11 a NWO

Kontrola zbraní, drogy, Mexiko

Šéf Los Zetas: Koupili jsme zbraně přímo od Americké vlády


Jeden z hlav známého drogového gangu Los Zetas řekl Mexické federální policii, že si skupina koupila zbraně přímo od Amerických úředníků v Americe, odhalení zvyšuje podezření, že Operace Fast and Furious Obamovy administrace byla pokusem o krádež Druhého dodatku.

Pod Operací Fast and Furious, ATF "schválila koupi zbraní v Amerických obchodech a stopovala jejich cestu k Mexickým hranicím. Údajně, bylo překupníkům prodáno 2500 zbraní, kteří je pak předali gunrunnerům před nosem ATF."  Některé z těch zbraní byly později využity k vraždaám agenta Pohraniční hlídky Bryana Terryho.

Nicméně podle svědectví Rejóna Aguilara, jednoho z původních 7 členů Los Zetas, který byl nedávno policí zatčen, v některých případech nemusely gangy čekat až zbraně přejdou hranice - koupili si zbraně přímo od Americké vlády v Americe.

V rozhovoru s Mexickou federální policií, které bylo později nahráno na Youtube a přeloženo, popsal Aguilar, jak Zetas odbdrželi zbraně přímo od Amerických federálních úřadů.

“Byly koupeny v USA. Kupci (na Americké straně hranice) v minulosti řekli, že někdy si je pořídili od Americké vlády” řekl Aguilar policii.

Rozhovor můžete nalézt dole.

Ve španělsky mluvících novinách je problém přeložen a píše se: “Minulou neděli, členové Federální policie v Mexicku zadrželi jednoho ze 14ti lídrů a zakladatelů Zetas, který v jednom z jeho rozhovorů tvrdí, že elementy vlády Spojených států jsou ti, kteří vybavují Mexické kartely zbraněmi."

Někteří zpochybňují legitimitu snahy Americké vlády k pochytání drogových králů v Mexiku stylem "stng operace", zahrnují zbraně, důvod daný Obamovou administrací jako motivace za operací Fast and Furious přidává fakt, že tito samí králové ve spoustě případů pracují pro Americké tajné služby.

Jak jsme oznámili před rokem bývalý agent DEA Cele Castillo řekl, jak Americká vláda ovládá pašerácký gang Los Zetas a využívá ho jako přední skupinu pro své narko-impérium.

S gangem cvičeným na slavné škole School of the Americas ve Fort Benning v Georgii, prohlásil Castillo, že pořád pracuje pro Americkou vládu, aby chránil cesty pro kola Wall Streetu. Castillo na záznam řekl, že komanda pořád přímo pracují pro drogový kartel Americké vlády, aby provedly vraždy svých drogových rivalů, kteří jim neplatí podíl.

Nedávno bylo odhaleno, že Jesus Vicente Zambada Niebla, "logitický koordinátor" další mexického pašeráckého gangu Sinaloa, organizací zodpovědné za koupi letadla CIA, které v roce 2007 havarovalo se čtyřimi tunami kokainu na palubě, také obdržel zbraně od USA, které byly později použity k vraždám lidí v Mexico City. Niebla nedávno řekl Americkému okresnímu soudu v Illionois, že pracoval pro Americkou vládu od ledna 2004.


Žádné komentáře