9/11 a NWO

Kontrola zbraní, drogy, Mexiko

Mafie ATF


Jediné, co ATF prakticky dělá je, že se snaží buzerovat a démonizovat vlastníky zbraní. Je to ta agentura, která chodí po zbraňových přehlídkách a buzeruje legální držitele a prodavače zbraní. To má ATF za úkol.

Spousta lidí ani ATF nezná. Ale pokaždé, když se o nich píše, tak v souvislosti s nějakým skandálem, v souvislosti s něčím, co je totální "eye opener".

Začneme u masakru ve Waco.

ATF se od informátora dozvěděla, že banda Davidiánů má obrovské množství upravených automatických zbraní a získala povolení k pohlídce jejich domu. Samozřejmě Davidiáni podle oficiálních tvrzení "jsou kultem", takže to, že měli doma velké množství upravených zbraní z nich udělalo bandu šílenců.

ATF získala povolení k razii, ale nepočítala s tím, že se přes pošťáka, který byl švagrem Adama Koreshe, vedoucího Davidiánů, že se média a sekta dozví, že příjdou. Když ATF dorazila na místo, čekali novináři s kamerami, protože v tom viděli senzaci. Agenti ATF přišli po zuby ozbrojení a začali do domu střílet. Davidiáni palbu vrátili, ale ještě předtím zavolali na tísňovou linku, že po nic ATF začala střílet a neví, co mají dělat! Dvě hodiny po sobě stříleli a zemřeli dva agenti. ATF poté vykládala, jak první začali střílet Davidiáni, což se ukázalo být lží.

Všimněte si děr po kulkách ve zdi. Všimnětě si třetího obrázku, agenti táhnou svého zraněného kolegu pryč. Zdá se, že jsou jim hodně málo vadí, že soupeři mají na ně dobrý dostřel z oken.

Díry naznačují, že střely šly z venku a ne zevnitř.ATF přišla vyloženě zabíjet. Po dobrovolném propuštění objektu některých dětí, prokurátorka Janet Reno povolila závěrečný masakr. Přijely bojové jednotky s tanky a řekly, že vypustí slzný plyn. Slzný plyn byl hozen, tanky střílely a všichni v domě uhořely, protože slzný plyn hořlavý.

Vše, co řekli na svou obhajobu byla lež a kamufláž.

O to víc se agentura ukázala v dobrém světle přesně o 2 roky později v Oklahomě. Podle svědků z budovy Murrah stáli agenti ATF venku před budovou. Žádný z nich při útoku nezemřel a později bylo řečeno, že v ten den nemuseli chodit do práce.


Pak nebylo o ATF dlouho slyšet, protože většinu práce na tomto případu zahladila FBI. Tito lidé si jentak nehrají hry, je prakticky mafie, protože má přístup ke zbraním a výbušninám, což je velmi nebezpečná kombinace pro agenturu, kde ti hodní sedí za stolem a ti zlí dělají na ulici.


Události, co se v poslední době udály v Mexiku jenom ukázaly tuhle mafii ve velmi dobré formě. A jako správná mafie, se to snaží zahrabat pod stůl.

Agent ATF: Bylo mi přikázáno, abych dával Americké zbraně do Mexika

Další agent mluví o prodávání zbraní Mexickým drogovým kartelům

Obamův Mexikogate?

Z Mexika do USA drogy - a naopak zbraně, a to ve velkém

Byla Operace Fast and Furious plánem pro kontrolu zbraní?

Obamova administrace přistižena při útoku na druhý dodatek


 


Žádné komentáře