9/11 a NWO

Kontrola zbraní, drogy, Mexiko

ATF obtěžuje vlastníky zbraní domácími návštěvami

Nová direktiva ATF nařizuje prodejcům zbraní, aby nahlásili prodeje dvou nebo více zbraní.

I když byla sama zapojena ve skandálu, při kterém posílali záměrně zbraně kriminálním gangům v Mexiku, ATF rozeslala dopis, kde nařižuje dealerům zbraní v pohraničních státech nahlásit podeje dvou nebo více polo-automatických zbraní a pak obtěžuje jejich vlastníky domácími návštěvavami, stejně tak vyhrožuje, aby špehovali své zákazníky.

Jak ministerstvo spraveldnosti oznámilo tento měsíc, “Všechny obchody se zbraněmi ve čtyřech státech jihozápadní hranice (Texas, Kalifornia, Arizona and Nové Mexiko) budou muset nahlásit federální vládě časté kupce silných pušek."

Dopis ATF také nařizuje zbraňovým dealerům, aby nahlásili federálům prodeje "více než dvou nebo více pistolí nebo revolverů, nebo jakékoliv jejich kombinace."

Dopis, ve kterém který byl rozeslán zbraňovým dealerům a vstoupil na veřejnost, nařizuje prodejcům zbraní "předložit ATF zprávy o mnohonásobných prodejích nebo dalších dispozicí, v době nebo během jakéhokoliv z pěti obchodních dnů, osobě bez licence dvou nebo více polo-automatických zbraní z magazínu a s kalibrem větším než .22 (včetně kalibru 223/5.56).”Direktiva platí od 14.srpna 2011.

Nicméně, co nechce federální agentura oznámit je, jak její agenti využívají tyto zprávy k výhružným domácím návštěvám vlastníků zbraní, zatímco nařizuje vlastníkům zbraňových obchodů, aby se defacto stali informátory tím, že jim řeknou, aby špehovali své zákazníky.

Podle několika zbraňových dealerů v Austinu, stejně jako jednoho člověka z našeho personálu, ATF navštěvuje lidi doma, vyžaduje, aby je pustili dovnitř bez povolení a naznačují, že vlastníci zbraní můžoubýt teroristé, když si koupí v jednu dobu víc jak jednu zbraň.

Centrální Texaský zbraňový dealer, který poskytl Alexi Jonesovi dopis ATF, dva týdny před obdržením dopisu kontaktoval Daniela Jonese, šéfa ATF v Austinu, aby se ho zeptal na novinky, zda prezident Obama plánuje vyšetřit občany, kteří koupí víc jak dvě pušky. Agent Jones mu řekl, že “žádný takový zákon neprojde a nemůžeme prosazovat něco, co není v zákoně, takže žádný strach." Samozřejmě, zákon neprošel, ale dopis ATF to stejne prosadil.

Tohle všechno je založeno na direktivě od federální vlády, které je kompletně mimo zákon a neústavní. Zákon, který vyžaduje po zbraňových dealerech v pohraničních státech, aby hlásili ATF prodeje dvou nebo více polo-automatických pušek byl “kompletně opsán z textu regulace, když šla 15.dubna k hlasování v kongresu. Ale jako součást diktátorského zapálení Obamovy administrace dokončit vlastní agendu, program stejně platí.

Federální vláda prosazuje zákon, který nikdy neprošel.

Exclusive: ATF Intimidates Gun Owners With Home Visits 29ATFs1 Exclusive: ATF Intimidates Gun Owners With Home Visits 29ATFs2

Američané, kteří si koupí zbraně jsou už nuceni projít kontrolami přes Národní kriminální kontrolní systém FBI, aby se prokázalo, že nejsou zločinci. Nová neustávní direktiva ATF jen přidává extra další vrstvu byrokracie, více utlačuje práva druhého dodatku, zatímco vytváří logistickou noční můru pro prodejce zbraní.

Dopis nařizuje prodejcům, aby nahlásli každý prodej dvou nebo více zbraní před koncem obchodního dne, požaduje, aby vyplnili formulář každého prodeje, který trvá vyplnit 10 minut. Tohle extra zatížení přinese dalších zbytečných hodin navíc a mohl by zničt malé obchodníky.

Obtěžovací kampaň ATF mířená proti zbraňovým dealerům a vlastníkům zbraní se rozvíjí, když je organizace vyšetřována za neslavnou Operaci Fast and Furious, za program BATF, který “Schválil koupi zbraní v Amerických obchodech a sledoval cestu pašeráků k Mexické hranici. Údajně bylo 2500 zbraní prodáno překupníkům, kteří je pak předali pašerákům před nosem ATF." Některé ze zbraní byly později použity k vraždě Amerického pohraničního agenta Briana Terryho.

Po chycení při posílání zbraní Mexickým zločincům, které byly později využiti k vraždám agentů Pohraniční hlídky, policistů a občanů, ATF teď zachází s Americkými občany jako se zločinci jen za provádění práv druhé dodatku, vše pod zástěrkou regulace, která byla odmítnuta kongresem a nikdy se nestala zákonem.

Obamova administrace a ATF tvrdí, že program Fast and Furious byl součástí sting operace, která měla chytit vedoucí Mexických drogových pašeráků a zatím přiznali, že vláda zastavila sledování zbraní hned, jak překročily hranici, porazila tak celý objekt mise, pokud ovšem mise nebyla o protlačení kontroly zbraní v USA a neměla co dělat s drogovou válkou.

Jak důkaz jasně ukazuje, Operace Fast and Furious byla pravděpodobně plánem půlky administrace k diskreditaci druhého dodatku. Zatímco federálové prodávají zbraně Mexickým drogovým gangům, Obama obviňuje z drogového násilí  příliv zbraní z pohraničních států.

Snaha ATF v obtěžování prodejců a vlastníků zbraní také přichází měsíce poté, co prezident Obama řekl advokátce zaměřené na kontrolu zbraní Sarah Bradyové, že jeho administrace pracuje "pod radarem" na útoku na druhý dodatek.

Během schůzky mezi Jimem a Sarah Bradyovimi a tiskovým mluvčím Bílého domu Jay Carney 30.března, řekl údajně prezident Bradyové: “Chci, abyste věděla, že na to pracujeme (kontrola zbraní)......musíme ale projít nějakými procesy, ale pod radarem."

Citace se objevila v článku Washington Post z 11.dubna o Obamovém pověřenci na kontrolu zbraní Stevem Croleym.

http://www.prisonplanet.com/exclusive-atf-intimidates-gun-owners-with-home-visits.html


Žádné komentáře