9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl


Lady Gaga opět boduje s novým klipem...Lidem se to libí...Proč asi? Ve videoklipu o homosexuálech opět vidíme symbolizovat oko a v obleku s převráceným křížem..
Posledni komentare
29.06.2010 19:41:41: http://www.facebook.com/group.php?gid=212973089061&ref=ts
Na Bilderberg chodí čím dál méně známých jmen. Že by se doopravdy začali bát?

Seznam zde.


Ánubis, socha se šakalí hlavou bude postavena na jihu terminálu Jeppesen.

Ačkoliv Mustang zabil svého stvořitele Luise Jiméneze, Ánubis možná bude dokonce slavnější - je totiž Egyptským bohem smrti a posmrtného života.

Na mezinárodním letišti v Denveru to není ale jediný Iluminátský symbol. Více zde.


http://www.redicecreations.com/article.php?id=11178
Videoklip od skupiny Jusitce - měnící se obrázky na tričkách, "Internet Killed Video Stars" a nakonec vševidoucí oko....Můžete si všimnout, že hned po nápisu a následném kříži se objeví na triku vlevo pyramida s okem a na triku vpravo je pyramida s klíčovou dírkou. Vlevo se hned poté objeví nápis "She's close"...V překladu to znamená "Je blízko" nebo "Je zavřená"..S klíčovou dírkou s okem by to mohlo znamenat druhou variantu...Znamená to, že Ilumináti jsou blízko NWO nebo že díky internetu jsou v koncích?

Posledni komentare
26.05.2010 23:26:13: bude to znamenat "je blizko", pretoze ak by to malo byt: "je zatvorena" bolo by tam "she's closed". ...
Praha společně s Turínem a Lyonem tvoří tojúhelník bílé magie. V následujících videiích se můžete podívat na iluminátské a zednářké symboly v Praze.


Úspěšný americký právník Peter Lopez, který zastupoval například zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, Andrea Bocelliho, kapelu The Eagles nebo Michaela Bubleho, byl v pátek nalezen mrtvý.

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/199086-byvaly-pravnik-michaela-jacksona-zrejme-spachal-sebevrazdu.html

Otrokyně Iluminátů vypnula program a začala mluvit na veřejnosti...
1  
..  
10  
20  
..  
28  
29  
30  
31