9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Zprávy ze 6.6.


Týden jsem tu nebyl, tak to nějak postupně doženu.
Aktivista pro lidská práva Randy Short zjistil po návštěvě Tripoli, že složky NATO vedené USA používají v Lybii ochuzený uran, kazetové bomby a další nelegální látky.

http://www.presstv.ir/detail/183315.html


Aktivisté budou koncem června na festivalu Glastonbury před koncertem U2 protestovat s obviněním, že kapela U2 s upřímným a solidárním Bonem neplatí daně.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1394422/Saint-Bono-facing-huge-Glastonbury-protest--avoiding-tax.html

Policie v Torontu postřelila neozbrojenou protestantku


Mrakodrap Sears Tower v Chicagu má problém. Najemníci se stěhují pryč, protože budova má problémy s azbestem. V budově bude navíc prováděno cvičení Red Dragon se zaměření na masové ztráty životů a bezpečnost poskytuje Kroll, ta samá, která poskytovala bezpečnost ve WTC a na letišti v Chicagu. A aby toho nebylo málo, budova patří Larry Silversteinovi.

http://careandwashingofthebrain.blogspot.com/2011/06/lucky-larrys-chicagos-searswillis-tower.html

Depeše z Americké mabasády odhalené skrz Wikileaks ukazují, že děti, které zmizely z Irské státní péče za poslední 3 roky skončili v nevětstincích jako sexuální otroci. Toto obvinění padlo během tajné schůzky mezi diplomaty z Americké ambasády v Dubliu a Health Service Executive (HSE).

http://www.irishcentral.com/news/Wikileaks-Children-under-care-of-Irish-government-ended-up-in-brothels-123154328.html

Amerika bilancuje a sčítá oběti válek s terorismem. Za posledních téměř deset let ztratila v Afghánistánu a Iráku skoro šest tisíc vojáků a desetitisíce mužů utrpěly zranění. Teď se navíc ukazuje, že další stovky veteránů zemřely mimo bojiště a na vině jsou podle všeho léky. Nebo spíš jejich velké množství, které jim ordinují vojenští doktoři.

http://www.ct24.cz/svet/126323-americti-vojaci-vedou-valku-take-s-premirou-leku/
Žádné komentáře