9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

TruTV zrušila na poslední chvíli reprízu kempů FEMA


Před odvysíláním nového dílu Konspiračních teorií s Jesse Venturou chodí reprízy starších dílů, pro včerejšek byla naplánována repríza dílu "Policejní stát". Jenže, díl byl z webu TruTV vymazán a nakonec stažen z vysílání.

Guvernérův poradce a producent Michael Braverman před odvysíláním posledního dílu druhé série v show Alexe Jonese říkal, že TruTV má zájem, aby se seriál vysílal, Jesse Ventura má zájem, ale že existují lidé, kteří nechtějí, aby se seriál dostal ven.

Už v prvním díle 2.řady vyhrožovala Národní bezpečnost námořníkům, kteří přepraví Jesse Venturu na ostrov Plum Island a pak ho sledovali až do cílové stanice. V následujícím díle Oblast 51 na Jesseho mířili puškou, když vstoupit na území nejtajnější vojenské základy světa. Pohár trpělivost nejspíš přetekl, kdy v následující epizodě vtrhl na Wall Street a nadal bankéřům z Goldman Sachs.

Celou sérii se štáb potýkal s problémy. Při natáčení dílu o atentátu na Johna Kennedyho nechtěla armáda, aby natáčel závěrečnou řeč u Kennedyho hrobu. Napřed řekli, že práva vlastní Kenendyho rodina, ta zase řekla, že město a ti zase řekli, že práva vlastní armáda. A armáda pak Jessemu sdělila, že se jim nelíbí Jesseho pořad a jeho obsah.

Po každém odvysílaném dílu se třásly statistiky vyhledávání na googlu - Wall Street, kempy FEMA a JFK přiznání byly denní nejvyhledávanější pojmy na Googlu během odvysílání epizod.
http://www.prisonplanet.com/%E2%80%9Cpolice-state%E2%80%9D-episode-of-hit-ventura-show-covering-fema-camps-pulled-from-air.html

Žádné komentáře