9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Slouží účastníkům Bilderbergu mužské prostitutky?


Náznaky, že byly členům Bilderbergu poskytnuty mužské prostitutky se objevily po rozhovoru se zdrojem pracujícím u baru v hotelu 5 minut cesty od Suvretty.

Zdroj byl neochotný poskytnout detaily , byl ale asi 20ti letý homosexuál a přiznal, že byl ráno přepraven helikoptérou do rezorty El Paradiso skupině důležitých lidí. El Paradiso je luxusní únik, který se na svých stránkách chlubí poskytováním všech hýčkajících služeb svým klientům. Je asi 10 minut cesty od hotelu Suvretta.

Daný člověk pak ujasnil, že nešlo o práci za barem nebo o čekání na stůl.

Zdroj řekl, že mu bylo za práci zaplaceno hodně penězi a na podobné role byl už bohatými lidmi najat předtím. Muž také mluvil o tom, že při naposled byl před vstupem do budovy prohledán, byl oblečen do bílé róby a pak prohledán znovu. Než mu povolili vstoupit, byl mu zabaven otvírák na pivo, který obsahoval malý nožík.

Další novináři, včetně Charlieho Skeltona z Guardianu odhalili, že členové Bilderbergu plánovali navštívit El Paradiso a příběhy o mužských prostitutkách se šířily.

Okolo půl druhé se Paul Watson, Aaron Dykes, Alexander Benesch z Infokreig a We Are Change Birmingham Jon Scobie pokusili jet do El Paradiso. Po cestě byli 2x následování a zastaveni policií. Poprvé jim bylo řečeno, ať oblast opustí a pak, že vstupují do soukromé oblasti. Dostali pokutu 100 švýcarských franků.

O pár hodin později byli členové Bilderbergu, včetně Petera Mandelsona viděni, jak El Paradiso opouští a jedou zpět do hotelu Suvretta.

Mezi dalšími byli Eric Schmidt,
Peer Steinbrück, Franco Bernabe, Jacob Wallenberg, Thomas Enders. Nelze říct, zda si takové služby objednali.

http://www.prisonplanet.com/male-prostitutes-service-bilderberg-members-at-elite-summit.html
Žádné komentáře