9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Skvělý byznys pro všechny - Michael Jackson vydělal po smrti už 5 miliard dolarů

Král popu, zpěvák Michael Jackson, láme rekordy i po smrti. Je totiž nejvíce vydělávající zemřelou celebritou. Za něco málo přes rok a půl dosáhl jeho výdělek v přepočtu přes 5 miliard korun. Většinou jde o příjmy z autorských práv za písně, knihy nebo třeba fotografie.

http://www.ct24.cz/svet/105477-michael-jackson-zustava-legendou-i-po-smrti-vydelal-rekordnich-5-miliard/


Skvělý byznys pro všechny zúčastněné...
Proč musel Michael Jackson zemřít


Myslím, že dnes už je téměř jasné, že Michael Jackson prolomil své programování. Když prolomíte programování, máte téměř jistou poruchu osobnosti, objeví se každá osobnost, která byla naprogramována. Jackson zemřel na vpich léku zvaného propofol. A ten podle některých výzkumů dokáže potlačit poruchu osobnosti (jako sedativum) nebo dokonce i osobnost změnit.

Dick Gregory, aktivista za lidská práva a zastánce zdravé výživy, který byl Jacksonův poradce několik let, mi řekl, že zpěvák se často bál o své soukromí a zdraví. Pár dní před končícím soudem s Jacksonem v roce 2005, byl Gregory náhle zavolán, aby se přišel podívat na horšící se Michaelovo zdraví. Zpěvák byl velmi očividně vyčerpaný, dehydratovaný a unavený.

“Michaelova matka mi poslala jen 'rychle přijď'... “Když jsem tam přišel, Michael mi řekl: 'Neopouštěj mně, snaží se mně zabít.' Nikdy neřekl kdo."

Gregory a Jackson se po zdlouhavé cestě dostavili do nemocnice v San Francisku. "Když jsme se tam dostali, rychle s ním jeli na pohotovost...V 5 hodin odpoledne ho zapojili na kapačky. V 5:15 ráno do něj pořád cpali tekutiny. Bojoval o život. Řekli, že kdybysme čekali ještě 12 hodin, zemřel by."

http://www.mjfiles.com/death/michael-jackson-leave-kill/

Michael Jackson a Ilumináti
Michael Jackson: "Sony zabíjí hudbu"

Obětování Michaela Jacksona
Varování Michaela Jacksona

click to zoom
click to zoom
click to zoom
Žádné komentáře