9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Sen Lady Gaga


Lady Gaga se časopisu Rolling Stone svěřila o svém vracejícím se snu.

“Někdy mám tento vracející se sen, kde je v mém domě přízrak a bere mě do místnosti a je tam blondýna spoutaná provazem kolem ruk a noh. A má moje boty z Grammy. A ty lana ji přetrhávají."

“Nikdy jsem ji neviděla roztrhanou, ale jen jsem sledovala její naříkání a pak mi přízrak řekne 'Jestli chceš, abych ji přestal ubližovat a jestli chceš, aby byla tvoje rodina v pořádku, podřežeš si zápěstí.'’ Myslím, že má své vlastní, něco jako šílené zařízení na řezání. A v tom má ten med, jako Tupperware a vypadá to jako sladko-kyselá omáčka s moc MSG z New Yorku. Je to divné. Pak do té rány natře ten med a okolo krém a zaváže to.”

“Takže jsem se podívala na ten sen a nemohla jsem nic o tom najít. A moje máma řekla 'Není to Iluminátský rituál?' A já 'Pane bože!'.

Dokonce tento sen prodiskutovala se svým kamarádem a mentorem Deepakem Choprou. “Snaží se mně ovládnou ďábel, Deepaku. Já jsem ale hodná holka!” řekla svému duchovnímu vůdci, který ji uklidňoval.

Přiznává, že její noční můry ji inspirují v jejich  výstředních show. "Mám morbidní sny. Ale dávám je do show. To, čeho dělám moc je vymítání nejen pro fanoušky, ale také pro mně."

http://www.rap-up.com/2010/06/24/lady-gaga-shares-illuminati-dream/

 Žádné komentáře