9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Rozhovor s Mary Moore

Mary Moore mi poskytla menší rozhovor.

http://graphics8.nytimes.com/images/2010/07/27/us/LAND-slide-PXSW/LAND-slide-PXSW-thumbWide.jpgJelikož i u této záležitosti jsou 2 strany příběhů, rozhodl jsem se ujasnit si některé věci tím, že kontaktuji osobu, která o ni ví nejvíc.

Dnes už 76ti letá Mary Moorová vede 30 let Bohemian Grove Action Network a za celou dobu nasbírala neuvěřitelné množství článků, dokumentů, oficiálních materiálů a důležitých informací o Bohemian Grove.

Hledal jsem nějaké užitečné články a informace o Bohemian Grove, některých jsem se nemohl dohledat a některé jsou propagandou. Na jednom diskuzním foru jsem se dočetl, že Mary je po zkontaktování schopna informace poštou zaslat za 5 dolarů, tak jsem neváhal a zkusil štěstí.

Nebylo to nic složitého, Mary byla velmi ochotná a nápomocná, když se dozvěděla, co vše jsem už zjistil.

Trvala ale na zaslání 15ti dolarů v zalepené obálce. Vzhledem k rychlosti pošty a hlavně cenám mi to přišlo jako velký problém. Než by to došlo do USA a než by to okopírovala a poslala zpátky, trvalo by to věčnost. Tak jsme si popovídali o mém vlastním výzkumu.

Když jsem se zmínil o informacích, které hledám a o dokumentech Alexe Jonese (s většinou v nich nesouhlasím), ubralo se to trochu jiným směrem.

Georgi, chci, abys věděl, že Alex Jones NENÍ můj kolega a silně nesouhlasím s většinou jeho obvinění, zvláště s těmi senzačními. Ráda vidím, že nejsi zblblý jeho nesmysly. Nemůžeš si přibarvit a vymyslet věci, aby byli tito lidé bráni vážně, o svých tvrzeních nemá žádné důkazy.  Naše informace o Rozhovorech u jezera máme přímo z jejich kalendáře akcí, které dostáváme systematickou pomocí. Také jsme udělali vlastní výzkum jejich seznamu členů, který jsme obdrželi stejným způsobem. 30 let je studujeme a protestujeme.

Naše hlavní pointa je domluva mezi korporátními, vládními, finančními a vojenskými elitami, které patří k Bohemian klubu, stejně tak přivádí své hosty každým rokem na utáboření, které je 5 mil od mého domova. Také jsme začali v roce 1980 čtením Domhoffovy knihy (řekl jsem ji, že jsem četl knihu Johna Domhoffa Bohemian Grove and other Retreats, kde bylo vše pěkně pospáno-pozn.autora), ale toto téma jsme rozšířili zaměřením na Rozhovory u jezera. Ty opravdu zobrazují fakt, že jsou o veřejné politice (ovlivňují lidi po celém světě, spousta z nich jsou o zahraniční politice), za zavřenými dveřimi bez JAKÉHOKOLIV dohledu veřejnosti. Osobně mi je jedno, co dělají v soukromí v Grove, ale jak jejich akce ovlivňují nás ve vnějším světě.

Nejvíc mě asi zarazilo, že Mary si myslela, že jsem s Československa a že u nás je pošta z USA zakázána, tak jsem ji vysvětloval, že už od roku 1989 je vše jinak.

Jelikož má vše Mary v archivu ve svém domě, nemohla mi poslat nějaké materiály emailem. Poslala mi tedy tyto dva odkazy z minulého roku a zmínila i pořad Brada Meltzera Decoded.

http://www.nytimes.com/2010/07/28/us/28land.html?ref=danbarry

http://www.nytimes.com/slideshow/2010/07/27/us/LAND.html

V tomto byla Mary velmi ochotná a nápomocná.

V posledním mailu, který jsem ji poslal, jsem ji požádal, zda by mi nemohla zodpovědět na pár otázek.

Na internetu jsem našel nějaké střípky informací, některé se zdály být hodně divné, některé nešly ověřit (zvlášť ty Alexe Jonese), tak jsem je nejak sesmolil a poslal.

1.Chtěl bych se zeptat, jak je to se ženami v Bohemian Grove. Bohemian klub byl v 80tých letech žalován, protože odmítal zaměstnávat ženy. Žalobu samozřejmě prohráli. Na internetu jsem našel informaci, že Bohemian Grove navštívila královna Elizabeth. Je tato informace pravdivá? Také jsem četl knihu Cathy O’Brienové Transformation of Amerika, kde psala, že ona a její dcera musely v Bohemian Grove šlapat. Vím o mužských prostitutkách a “Bohémanech v šatech“. Takže rád bych věděl, jak je to v Bohemian Grove se ženami.

2. Homosexualita -  Prezident Nixon říkal, že si “s nikým ze San Franciska nemůže podat ruku“, Alex Jones říkal, že když byl uvnitř, tak viděl obrázek s Kissingerovým ohnutým zadkem a David Gergen řekl do Washington Times, že “tam nechodí nahý“. Takže chodí tam nazí lidé a Bohémané v šatech?

3. Každý zná ceremoniál Upálení starostí. Viděl jsem staré fotografie, kde Bohémané věšeli muže a další, kde se modlili u těla položeného mezi svíčkami. Probíhají tam nějaké rituály nebo nějaké další ceremoniály?

4. Má další otázka míří na Rozhovory u jezera. Některé jsou o umění a některé o politice. Alex Jones v pořadu Brada Meltzera říkal, že Woodrow Wilson navrhoval v Bohemian Grove vytvořit OSN. Tuto informaci jsem hledat a nenašel jsem nic, co by ji dokázalo. Každý ví o projektu Manhattan a Hvězdných válkách. Mimo tyto dvě, bylo tam rozhodnuto i o jiných problémech?

5. Alex Jones také v pořadu Brada Meltzera říkal, že německý kancléř Helmuth Schmidt ve své knize napsal, že v Německu mají také takové tábory nebo lesy. Slyšela jste někdy o dalších podobných akcích po celém světě?

6. Má další otázka se týká Belizean Grove – to je Bohemian Grove pro ženy. Na svých stránkách píšou, že jsou odpovědí na mužský Bohemian Grove. Slyšela jste někdy o nich?

Pak jsem se ji zeptal, jak je možné, že přežili tolik let bez zpozorování. Na tohle mi Mary neodpověděla.

Dnes ráno přišla odpověď. Já osobně si myslel, že už žádná nepřijde, ale Mary si našla čas a na otázky zopodvěděla.

Georgi, je mi líto, že je pošta nákladná, stejně tak to, že některé otázky zaberou hodně času, kdybych je měla ospravedlnit. Dnes je mi 76 let a jsem velmi zaneprázdněna dalšími projekty a už i tak trávím spoustu času na internetu. Proto nabízím levný 5ti dolarový balíček informací. I tak ale zkusím na nějaké otázky zodpovědět.


1. Ženám nikdy nebylo dovoleno vstoupit jako členům. Naše skupina se začátkem 80tých let spojila se státem Kalifornia, abychom je donutili zaměstnávat ženy a tento boj trval několik let. Ženám je zde dovoleno pracovat, ale ne v samostatných táborech – jen v parkovacích oblastech a v jídelním koutě. Vždy zde byla lukrativní scéna prostitutek, ale většinou si je muži berou ven a netahají je dovnitř.

2. Z pomocí zevnitř  (někteří z nich byli homosexuálové) víme, že je zde spousta homosexuálů, ale upřímně, nestarám se o šlapky nebo jejich oblíkání do šatů (to je většinou jen pro hry, členy nejsou žádné ženy). Také mě nezajmá, zda uprostřed léta chodí nazí. To nejsou problémy, na které se zaměřujeme, protože jsou to věci osobní volby a jak jsem řekla v předešlých emailech, VÍCE SE OBÁVÁME JEJICH ROLE V POLITICE, KTERÁ OVLIVŇUJE VNĚJŠÍ SVĚT, a ne co dělají ve svém soukromém útulku. Nixon byl bigotní a homofobický, tak ho očividně znepokojovalo postavit se homosexualitě.

Prosím pamatuj si, že to je soukromý mužský klub jako spousta jiných na světě, takže tu není žádný právní důvod ke zrušení a nikdy jsme po tom nevolali. Ale je to nejspíše nejvíc exkluzivní na světě a jeho členové jsou elity z financí, korporací, vlády a armády. Použili jsme existenci tohoto klubu na našem dvoře, abychom poukázali na vládnoucí elitu. Rozhovory u jezera ukazují politiku, které musí být otevřena veřejnosti a to je účel našich protestů. Jestli si četl "Ukázky Rozhovorů u jezera", které jsou na naší stránce, uvidíš spoustu témat a kdo o nich mluvil a to je jen pár příkladů. Prosím, přečti si to. Nášim důkazem je, že jsme vzali jejich vlastní materiály a to, co mám je jen od roku 1979. A znovu, ať si Alex Jones říká, co chce, nevěřím mu a není spolehlivý zdroj.

Také se mi nelíbí celý záměr pořadu History Chanellu, kde se snažili dostat do Grove. To je bláznivé, protože kromě dvou týdnů v červenci se tam nic neděje. A znovu, pointa není to, co tam dělají, ale co jsou tito muži zač, jak jejich síla ovlivňuje planetu. Projekt Manhattan (setkání v roce 1942 v klubovně) byl velmi významným, protože uváděl jaderný věk, který dodnes způsobuje problémy.  Co se týče Belizean Grove, není zde žádné srovnání ženské moci s tou mužskou. Myslím, že celá věc je šílená a začalo to jednou ženou, která chtěla síť bez velkých chlapců, tak založila vlastní skupinu. Je novější a méně uspořádaná a je mi otázkou, proč se ženy chtějí srovnávat s muži.

Nepokoušela bych se interpretovat Upálení starostí, koncept sám je spoustě lidí, kteří si myslí , že nošení je pro lidské přežití důležité, urážlivý. Oni tvrdí, že jsou “muži“ nosící starost světa“, tak ji spálí, aby měli na 2 týdny pokoj. Tito muži ji referují jako “Těžkopádnou starost“ a to dělá celou věc horším. V rozporu k Alexi Jonesovi NEPROVÁDĚJÍ lidské obětování, neupalují děti nebo nedělají žádnou ze šílených věcí, které se tvrdí. Máme dlouhodobé kontakty, kteří pracují uvnitř, kteří by byli vyděšeni, kdyby tam něco takového probíhalo, stejně jako většina rozumných lidí.

Myslím, že se to dotýkalo většiny tvých otázek. A znovu, zdá se, že se zajímáš o problémy, o které já ne, jako prostitutky, sexuální orientace a muži v šatech. Jestli je tohle všechno neškodné, soustředila bych se na jiné věci. Možná by sis mohl zkusit vygooglit MOTHER JONES z roku 1981 nebo SPY MAGAZINE z listopadu 1989). Oba dva mají rozsáhlé příběhy.

Doufám, že ti to pomůže.

Mary.

Žádné komentáře