9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Předpovídá Fringe budoucnost?


"Fringe", seriál věhlasného FOXu přišel s novou zápletkou. Nebo že by předpovědí?

Teď od té nové 3.série, dali do děje alternativní vesmír - svět, který je až na pár detailů podobný tomu našemu.

Aby nevypadaly světy stejně, upravili 11.září - WTC stojí, Pentagon taky a Obama má v Bílém domě po útoku teroristů skleněnou střechu a nejen to.

Dále jsem si všiml těch titulků na začátku. Vlastně tam probíhají nápisy, co tam frčí ve světě vědy. A světe div se - hlavní je transhumanismus.Transhumanismus a agenda policejního státu v Pop musicVšiml jsem si ale jedné věci: ten alternativní svět je prakticky Velký bratr.

Už v prvním díle ukázali, že každý taxík má sledovací zařízení a abyste se mohli projet, musíte ukázat občanský průkaz. Na co? Dále, v nemocnici na lůžku kamery a pak identifikace mrtvol: každý má v databázi svůj otisk prstu. A co víc, dokáží i poznat tvář skrz fotografii a záchytných bodů.

Samozřejmě, že se asi scénaritsti snažili značně odlišit náš svět od toho druhého, to nepopírám. Cínovou sochu svobody bych bral, Dvojčata taky, ale ne čip pod kůží, který má samotny pan velitel kvůli "jeho důležité funkci". Tohle už je trochu podezřelé.

Tohle není také první případ, co jsem to v seriálu viděl.

Matka v Kriminálce Miami očipovala svou dceru
Už jsem viděl spoustu sci-fi filmů, ve kterých předpověděli budoucnost (viz.9/11 ve filmech). Převážně šlo o sci-fi, aby se to lidem zdálo neuvěřitelné, protože sci-fi bývá obvykle výmysl. A pak lidé už jenom říkají "To je blbost" nebo "Je to jako z filmu", protože by je v životě nenapadlo, že tyto filmy a komixy budou reálné.

Nejsem si zcela jist, zda tento seriál předpovídá budoucnost, ale jsem si jist, že to tak klidně může být.

Žádné komentáře