9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Operace Fast and Furious zahalena stínem Iran/Contra


Ředitel ATF očividně odhalil operace informátorů DEA a FBI, aby si zachránil krk a odvrátil obvinění od špatně vedené operace jeho vlastní agenturou.

Jestli tak učinil, tak ředitel ATF Kenneth Melson také otevřel dveře domu zrcadel, který vždycky přichází do hry, když se Americké zájmy křižují se zahraničními věcmi.

Operace, která posadila Melsona do horkého místa před kongresem je známá jako Fast and Furious a byla rozjeta v říjnu 2009 jako odnož Projektu Gunrunner — největší snahy ATF k zabránění přílivu nelegálních zbraní do Mexika.

Nicméně Fast a Furious podkopla cíl Projektu Gunrunner, když nechala jít (nebo pašovat přes hranice) přes hranice nějakých 2 tisíce nelegálně koupených zbraní, aby fedrální agentura našla krále Mexického narkotického impéria, tvrdili whistlebloweři z ATF.

Dvě ze zbraní spojeny s operací byly pak nalezeny na místě vraždy agenta Pohraniční hlídky Briana Terryho, který byl zastřelen Mexickými lupiči na hranici v Arizoně. Odhalení whistleblowerů pak rozpoutala vyšetřování kongresu.

V dopise odeslaném 5.července Americkému generálnímu prokurátorovi Ericu Holderovi, učinili po rozhovoru z meslonem dva členové komisí kongresu vyšetřující Fast and Furious obvinění.

Dopis byl napsán Americkým zástupcem Darrellem Issou, předsedou komise pro dohled a vládní reformy a Americkým senátorem Charlesem Grassleym, vysoce postaveným členem Soudní komise.

Odhalení z dopisu má velký význam:

Zvláště máme opravdové náznaky od několika zdrojů, že někteří vysocí pašeráci zbraní, které se ATF snažila identifikovat, byli už známí z dalších agentur a mohli být placeni jako informátoři. Ředitel (Melson) řekl, že ATF byla držena v tajnosti od jistých aktivit dalších agentur, včetně DEA a FBI.

Pan Melson řekl, že se od agentů ATF z terénu dozvěděl, že informace těchto agentur může mít závažný dopad na vyšetřování Fast and Furious od konce roku 2009 po začátek roku 2010. Po zjištění o možné roli DEA a FBI svědčil, že tuhle informaci poslal v dubnu 2011 přímo generálnímu inspektorovi a přímo zástupci generálního zástupce Jamesi Coleovi v červnu 2011.

Důkazy, které jsme získali zvyšují znepokojující možnost, že ministerstvo spravedlnosti nejenže povolilo pašerákům pašovat zbraně, ale také mohlo financovat takové aktivity penězi daňových poplatníků.

[Celý dopis můžete nalézt zde.]

Co dopis Issy a Grassleho říká, je jednoduché. Několik Amerických agentur zaměstnávalo jako informátory a spojky členy Mexických drogových organizací, kteří byli zodpovědní za importování tisíců zbraní u USA, což vedlo ke 40 tisícům vraždám v Mexické drogové válce od konce roku 2006.

Dopis slovy vyjasňuje, že spoluvinu Amerických agentur, včetně FBI a DEA, ale také vyjasňuje možné zapojení "dalších agentur". A součástí této hry byla ATF, která přes Fast and Furious pustila tisíce zbraní přes Americké hranice do Mexika jako součást plánu identifikování "těch vyšších" v Mexických drogových organizací, které byly zodpovědny za nelegálními obchody se zbraněmi. A jak se ukázalo, ti zodpovědní byli zaměstnáni jako inforámátoři a spojky dalších Amerických agentur.

http://narcosphere.narconews.com/notebook/bill-conroy/2011/07/atf-s-fast-and-furious-seems-colored-shades-irancontra-scandal


Žádné komentáře