9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Nigérie vydá zatykač na Dicka Cheyneyho

Ještě než se stal viceprezidentem USA, jeho Halliburton vyhrál uplátkem kontrakt na zemní plyn.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Minulý týden bylo zatčeno v Nigérii 23 lidí ze společností Halliburton, Saipem, Technip   bývalé pobočky Panalpina Welttransport Holding AG za jejich spojení na nelegální platby nigérijským úředníkům. Zadržení byli propuštění na kauci 29.listopadu." uvedl Bloomberg News'.

"Úřady v zemi v západní Africe vyšetřují Halliburton, Saipem a Technip za údajné 180ti milionové úplatky pro získání 6 miliardového kontraktu na zkapalněný zemní plyn. Panalpina je vyšetřována pro nelegální platby nigérijským úředníkům ku prospěchu společnosti Royal Dutch Shell Plc."

Státní žalobce z Komise pro ekonomické a finanční zločiny řekl, že spis bude předán během tří týdnů a příkaz na zatčení Cheneyho "bude vydán a posílán přes Interpol".

Obla řekl, že tato obvinění budou vydána proti současným a bývalým výkoným úředníkům Halliburtonu, včetně Cheneyho, který byl ředitel firmy v letech 1995 - 2000 a jeho bývalou jednotku KBR z Houstonu, dále, proti firmám Technip SA, evropskému poskytovateli ropy, Eni SpA, největší italské ropné společnosti a Saipem Construction Co."

http://globalresearch.ca/index.php?context=va&aid=22228


To jsem teda zvědavý, co z tohoto bude.

Žádné komentáře