9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Illuminati Update od čtenářů


Konečně jsem se dostal k mailům. Několik lidí mi poslalo iluminátské klipy, tak tady jsou.

Citace:
"Ahoj wertyz,poslední dobou sleduji,že se čím dál častěji objevují různé zednářské symboly atd.,možná by byl z toho dobrý článek. "

90% hudebního průmyslu je ovládáno, takže není divu, že lidi neustále nachází tyto symboly a různé okultní věci. A jsem rád, že si konečně lidé začali všímat, že je něco špatně, dřív by se mi o tom jenom mohlo zdát.

"...bylo to asi 2 nebo 3 týdny zpátky,já bohužel německy taky nepremávám,ale podle mě tam šlo o zesměšnění konspiračních teorií,jelikož to bylo pár dní po zahajovácím zápase MS v ženském fotbale,a víme co německý právník dopředu předpovídal ve svém videu,já jsem to náhodně přepl na tekce a hleděl jako blázen.Nevím jestli ses teď na to MTV díval,ale když vydržíš zhruba do 3minuty tak potom se objevuje pyramida s vševidoucím okem -ze začátku toho videa celkem nic,ale kolem času 2:30 to začíná."


Tohle bylo na MTV asi už před měsícem.
http://www.mtvhome.de/videos/3831-das-geheimnis-von-mtv-home-der-vorspann/9141

Jelikož jsem půlku němčiny zapoměl, tak nemám ponětí, o co přesně jde. Ale vyznívá to tak, že si dělají srandu z iluminátských symbolů.

Ale na konci jsou věty: "Přeješ si a konáš, že tě satan vlastní." a "Tvé srdce je koupeno satanem." "Falešný bůh je Ozzy!"

The Vaccines - All In WhiteKe$ha- Blow


Ke$ha je ještě větší prasnice než GaGa.

Od dalšího čtenáře:
http://www.supermusic.sk/sprava.php?idspravy=252178

Toto chcem zdôrazdniť: "...24-ročná speváčka potom prizvala k sebe
jedného z mužských pomocných tanečníkov a priviazala ho na kríž.
Napodobňovala ako ho trhá a pri piesni Cannibal pila z jeho srdca.".

Nepripomína ti to ukrižovanie Ježiša Krista alebo minimálne nejakú
podobnosť??? Žeby ďalší satanistický rituál/zosmiešňovanie
Ježiša???

O tom jsem mluvil zde:
http://jedenacteho-zari.7x.cz/novinky/kesha-pije-pri-koncertu-krev-ze-2.html


Belinda - Egoista


O této zpěvačce a částečně o tomto klipu jsem psal zde:
http://jedenacteho-zari.7x.cz/mk-ultra-belinda


"Ahoj , posílám ti velice zajímavý video, hodinovej rozbor videoklipu "Evil Boy" od Die Antwoord. Opravdu síla. Jinak ti moc fandím, tvoje stránky čtu denně. David z Brna. "

Die Antwoord - Evil Boy, autor to popisuje jako nejděsivější klip.
Je to anglicky, ale myslím, že většina ty symboly pozná.Na závěr bych měl ještě malou prosbu: Mám pocit, že na české stanici Prima Cool chodí iluminátské reklamy, ale nejsem si tím jistý. Byla tam reklama na Simpsony, kde byla osvícená pyramida s chýbající se pusou uprostřed a v pozadí mluvil Burt o tom, že si nechce dělat domácí úkoly, nebo něco v tom smyslu. Kdyby se vám to někomu podařilo jakkoliv natočit, pošlete mi to nebo to hoďte někam, kde se na to dá zadarmo podívat. Viděl jsem to tak na začátku července myslím, ta reklama tam jde strašně málo. Dále tam chodí reklama, že tam jede pás a je na něm lebka, kříž a blesk.

Takže kdyby se někomu podařilo natočit, neváhajte poslat!

Jinak všem díky za podporu a za emaily!
Žádné komentáře