9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Guilderberg: Co jsou zač?


Náhodou jsem narazil na tenhle tajný spolek...už moc tajný tedy ne, protože od nového roku to rozjeli online, aby nabrali nové členy. Co jsou zač?

http://www.guilderberg.com

Přiznám se, že jsem o nich nikdy neslyšel, stejně jako spousta další lidí. A to na svém webu píšou, že jsou staří 570 let!

Co jsou teda zač a co jim jde?


Sami přiznávají, že je to skupina význačných jedinců z oblasti vysoké úrovně (4 miliony dolarů majetek) a pozitivně diskutují nápady progrsivního umění, vědy, komerce, událostí a budoucnosti.

Skupina je původem z Lichenštejnska a Evropy (viz její dánské motto - Dveře jsou otevřeny). V minulosti údajně poskytovala řešení pro dobro lidstva.

Alternativní vláda Guilderbergu je konference vlivných monarchistů, volnomyšlenkářů a progresivních civilistů z celého světa u kulatého stolu.

Oni sice píšou, že mluví o jachtových a leteckých dohodách, o umění, o starožitnostech, realitách, exkluzivních událostech, byznysu, technologiích apod....

Abyste byli členem, musí být čestný, vlivný, mít smysl pro bratrstvo a pomoc druhých a pomoc sám sobě, čisté jmění 4 milony dolarů a jednou za čas zaplatit 1500 dolarů.

Na to, že jsou 570 let staří (aspoň to tak tvrdí), jsou docela neznámí. Takových skupin si myslím, že je víc, protože boháči se chtějí setkávat s druhými boháči.

Vždycky to tak bylo a evidentně i bude.
Žádné komentáře