9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

Diskreditace Charlieho Sheena pokračuje, Dva a půl chlapa nejspíš končí


Charlie Sheen v rádiových pořadech urazil producenty seriálu Dva a půl chlapa a seriál s největší pravděpodobností nejspíš definitivně končí.
Média ale zase říkají jen půlku příběhu.

Možná si myslíte, že Sheen dostal padáka za urážku prezidenta Obamy a za nadávání na TSA to ale není pravda, dostal ji za urážky producenta Chucka Lorreho.

Média po celé světě opět začínají diskreditovat Charlieho Sheena. Ten se naštval, protože 8 let tvůrce seriálu Chuck Lorre dával na konec dalšího dílu tzv.Vanity Cards, kde psal, co si myslí.

"Bránit se není možností," řekl v rozhovoru pro  rádio Loose Cannons. "Na boj si vybrali špatného chlapa. Jsou absolutní břečkou."

"Pořád mi říkali, jak mám žít vlastní život. Po celých 8 let to bylo toxické prostředí."

Rozhodnutí CBS o zastavení natáčení seriálu bylo ale oznámeno až po jeho výstupu v show Alexe Jonese.

"Řekli mi, že jestli půjdu do protiútoku, zruší seriál, tak uvidím, jestli říkali pravdu."

Charlie Sheen za každou epizodu Dva a půl chlapa vydělal přes 800 tisíc dolarů. Samotný seriál je v pondělí seriál č.1 a CBS vydělal 1 miliardu.

http://www.lidovky.cz/serial-dva-a-pul-chlapa-konci-charlie-sheen-urazil-producenta-p5e-/lide.asp?c=A110225_094512_lide_ter


Média opět dělají ze Sheena idiota. Celý svět obletěly reportáže, kde "říká, že je čistý, ale do rádia volal z dovolené na Bahamách, kde si užíval s pornohvězdami."
Charlie Sheen sám říká, že je čistý a že nikdy se necítil tak živě. Komu teď věřit? Někdo řekne "To říká každý feťák" a druhý "Nikdy nevěř, co říkají v novinách." Tisk ale tentokrát nezveřejnil, proč se do producenta pustil. Schválně jsem si našel na Googlu články a v každém bylo slovo od slova napsáno jedno a to stejné. Nic víc.

http://www.lidovky.cz/serial-dva-a-pul-chlapa-konci-charlie-sheen-urazil-producenta-p5e-/lide.asp?c=A110225_094512_lide_ter


http://www.showbiz.cz/charlie-sheen-verejne-urazil-producenta-dva-a-pul-chlapa-konci/


http://www.novinky.cz/kultura/226213-serial-dva-a-pul-chlapa-je-pozastaven-sheen-nazval-producenta-sarlatanem.html


A to už zavání diskreditací...

Zároveň reagoval na informácie, že na 11-hodinovom rokovaní žiadal vyšší honorár. "Mnoho špekulácií a klebiet vzniklo okolo môjho súčasného postavenia v Dva a pol chlapa. Všetky čísla zverejnené v médiách sú nepravdivé," vyhlásil.

Už v júni 2009 podľa vlastných slov predložil svoje "podmienky pre sériu osem (spoločnostiam) Warner Bros. a CBS". "Obe strany vedeli o stave viac ako rok. V žiadnom prípade to nebolo náhle alebo bezohľadné jedenásťhodinové prekvapenie," dodal.

http://bulvar.atlas.sk/aktualne/641259/


Žádné komentáře