9/11 a NWO

Ilumináti/ NWO /zábavní průmysl

10 nejhrůznějších znaků psychologických operací

zdroj: http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/top-10-most-sinister-psyops-mission-patches/

překlad: wertyz (kráceno)

Znaky mísí jsou využívány armádou a vesmírnými organizacemi k rozpoznání, symbolizování a popsání cílů mise a její posádky. Tato tradice je také pozorována v temném světě psychologických operací, kde každá tajná mise Pentagonu dostane svůj znak. Tyto znaky často nabídnou náznak tajné operace Pentagonu a symbolismus je pozoruhodný: nejasné a tajemné fráze, temný okultní symbolizmus, odkazy tajných společností a někdy dokonce černý smysl pro humor. Tu je 10 nejhrozivějších.

V roce 1965, začala NASA používat nášivky k identifikování každé své mise a k symbolizování jejích cílů a posádky. Každý start rakety má znak navrhnutý členy posádky ve spolupráci s oficiálním návrhářským týmem. Tyto znaky jsou pak hrdě zobrazeny na zařízení a nošeny astronauty NASA a dalším personálem spojeným s danou misí.

Od té doby, začaly používat znaky misí další organizace zapojené ve vesmírném cestování a tajných operacích, včetně těch, které se specializují na psychologickou válku: CIA, ministerstvo obrany, a Národní průzkumný úřad (NRO). Co má vesmírné cestování společného s psychologickou válkou? Špionážní satelity. Od roku 1960, NRO (jejíž existence byla odtajněna až v roce 1992) vypustila do vesmíru tucty tajných špionážních satelitů, sbírala úžasné množství informací o přátelích, nepřátelích a občanech USA.

Je téměř nemožné získat informace týkající se těchto vysoce tajných misí, loga misí často nabízí světlo do světa psychologických operací. I když ne v každé je viditelná symbolika, je jednoduché si všimnout zlověstné vibrace vycházející z každého loga. Jsou naplněny divnými symboly, zlověstných nestvůr, nejasných latinských frází a dokonce i černým humorem, tyto odznaky vyjadřuje stav mysli těch, kteří je nosí.

Průkopník této oblasti výzkumu je Trevor Paglen, který v roce 2008 vydal knihu “I Could Tell You But Then You Would Have to be Destroyed by Me: Emblems from the Pentagon’s Black World”. Stovkami žádostí ze zákona pro svobodný přístup k informacím obdržel a analyzoval 40 znaků misí. Z preview knihy:

“Ikonografie armády Spojených států. Ne mainstreamové armády s odznaky a medailemi, ale ze světa tajných nebo “černých“ projektů, které můžou a nemusí zahrnovat mimozemšťany, vytváření neidentikovatelných špionážních letadel a experimentování s výbušninami, oproti kterým můžou jaderné bomby vypadat jako výbušné žabky. Tady jsou záhadné osoby a skryté symbolické nápovědy intrik mnohem temnějších, než pozice, společnosti a jednotky.
—UTNE Reader

“Samozřejmě, vydávání znaků pro tajné mise zní jako vtip….ale pravdou je, že dnes je všechno označováno. Armádní symboly jsou neustále naplněné heroldskými obrazy – některými z historie, dalšími založenými na pupolární umění, které zahrnuje komické postavy. Tyto záhadné obrázky temných operací jsou ve některých případech nejspíš navrhovány samotnými účastníky, jsou více osobní a většinou znepokojující!
—Steven Heller, The New York Times Book Review

Od vydání této knihy, byla vydána nová loga, která jsou divná a tajemná jako jejich předchůdci. Jestli jsou tyto znaky myšlenky k symbolizování "hodnot posádky a cílů mise“, možná bychom měli být znepokojeni. Tady je 10 nejděsivějších znaků misí:

10. Obličej mimozemšťana


 


TENCAP je zkratkou pro “Tactical Exploitation of National Capabilities” (Taktické využití Národních možností) a je kolekcí programů zahrnujících ostří bitev.

“Účelem programu  AF TENCAP je využití současného a budoucího potencionálu existujících národních, komerčních a civilních vesmírných systémů a národních vzdušných systémů a poskytnutí těchto možností bojovníkům jako rapidně možné.“
- Zdroj

V psychologických operacích, “Zvláštní” skoro pořád znamená „černý“ nebo vysoce utajený. Má ta „vysoce utajená část“ mise něco společného s faktem, že na odznaku je obličej mimozemšťana? Fráze dole moc nepomůže: “Oderint Dum Metuant” je obvykle spojená s Caligulou, s prvním římským vládcem prvního století, jehož jméno se stalo souznačné s nemravností, šíleností a tyranií. Dá se to přeložit jako “Ať se nenávidí tak dlouho, jak se bojí.“ Jasně.

9. Celá vaše základna je naše


Obrovský zuřící drak svírající planetu přináší destrukci z vesmíru. To je pěkný způsob, jak symbolizovat vesmírnou misi. V symbolice psychologických operací, představují běžně draci vypuštění výzvědného satelitu, vzory křídel symbolizují, že satelity mají velkou zlatou anténu ke sbírání všech typů informací ze země. Fráze “Omnis Vestri Substructio Es Servus Ad Nobis” může být přeložena jako “Celá vaše základna slouží nám“. Tato dráze nedává moc smyslu, až na to, že nejasně říká, že je svět vlastněn těmi, kteří vytvořili tento odznak.  Tato fráze je také podobná internetovému mementu založeném na špatném překladu staré hry od Sega.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Největší internetová fráze 2002, špatně přeložená hra od Segy.

Narážka na populární kulturu je vtipně znepokojující….Jsem si jist, že věří, že celá naše základna patří jim.

8. Hymn to Pan

Satelit PAN byl vypuštěn v září 2009 a je tak tajný, že žádná armádní nebo vládní organizace neřekla, že ho vytvořila.

“Raketa United Launch Alliance Atlas V byla vypuštěna s PAN, s tajným satelitem, který bude řízen Americkou vládou. Start proběhl včas, trval dvě hodiny a 9 minut. Neobvyklé pro Americký vládní satelit je, že agentura, která má být zodpovědná za řízení plavidla nebyla odhalena“
- Nasa Space Flight

Podle znaku, je PAN zkratkou pro „Palladium at Night”, paladium je stříbrno-bílá kovová látka, kterou pravděpodobně satelit nese. Mise je tak tajná, že vtipně říká, že jméno PAN znamená “Pick a Name” (všimněte si otázníku pod raketou)

PAN je také starodávný bůh s rohy důležitý v okultismu a má divné spojení s historií raketové vědy v USA.

Jack Parsons, pionýr ve vesmírné propulzi, kterému je často připočítáváno pohánění USA ve vesmírném věku (na jeho počest jeho pojmenovaný kráter na Měsíci), byl také notorický okultista. Byl prominentním členem Ordo Templi Orienti (the O.T.O.), okultní tajnou společností popularizovanou Aleisterem Crowleym. Nelze vidět oddělení od jeho profesionální a okultní práce, Parsons byl známý za citování básně pojmenované Hymn to Pan před každým testem startu rakety.

“Parsons tancoval a zpíval poezii—nejvíce známou  Crowleyho “Hymn to Pan”—před raketovými testy.“
- Goeffrey Landis, The Three Rocketeers

Je pořád pan vyvoláván před starty raket?

 

7. Supra SummusTohle je znak spuštění špionážního satelitu NRO. Ti obeznámení s touto stránkou nespíš poznají Iluminátský symbolizmus 101: nedokončená pyramida s vševidoucím okem na vrcholu. Tohle vševidoucí oko vyžaduje pomoc: potřebuje špionážní satelity k tomu, aby mohlo lépe všechno vidět.

“LMA” dole vpravo nejspíše referuje firmu Lockheed Martin Aerospace, která je ultimátní mega-společnost Velkého bratra pracující se CIA, NRO, NSA a IRS.

Na vševidoucím okem je psáno “Supra Summus”, což se dá přeložit jako "Nejvíce nadražený a nejvyšší“, což naznačuje zdravou úroveň sebelibosti.

Další špionážní satelit NRO také použil podobný design.


NROL-32


6. Stínový muž se dvěma tvářemi23rd Space Operations Squadron (23 SOPS) je jednotkou letectva Spojených států umístěná na letecké základně v New Hampshire. Znak této mise obsahuje velmi děsivou figuru s děsivým pohledem na zemi, dívající se divně na Americký kontinent.. To ale není na tomto znaku nejděsivějším. Když se podíváte blíže na obrys černého obličeje, uvidíte další obličej, s nosem a ušima dívající se doleva. Kdo je ten divný člověk v ještě divnějším člověku? A co je to s tou vrstvou úděsu?

“Semper Vigilans” znamená “Vždy ve střehu”. Ale kontext tohoto znaku je rozhodně děsivý.


5. Síť

Přemýšlíte, že prodáte svůj byt a váš Prius, abyste všeho nechali a “odešli ze sítě“? Zkuste to a tento rytíř vám možná usekne hlavu. Nebyla by stejně použitelná. Podívejte se pořádně na tento znak: není tam žádné “ze sítě“. Tento znak zobrazuje “informační síť“, o které ti šílení konspirační teoretici pořád mluví,  s uzlem a vedením.

Defenders of the Domain je podskupina skupina pro NSA ověřování informací a je složená z lidí „ kteří jsou přední linií ve výtváření strategií, konceptů, v plánování a technickém provedení v doméně ověřování informací. Jsou praví lídři světové kyberbezpečnosti.“ Jinými slovy, monitorují kyberprostor pomocí nejnovějších technologií.

Muž s mečem je v zřetelném brnění Templářských rytířů, této starodávní skupině Crusaderů, kteří se stali okultní tajnou společností. Rytíř reprezentuje následovníka Templářů, moderního osvícence.

4. NRO hadi

Tohle je další záhadný znak NRO. Program spojený s tímto odznakem je totálně neznámý. Víme jen, že je reprezentován třemi hrozícími kobrami okolo země dělající z nás všech horlivé a uvnitř zmatené. Latinský nápis “Nunquam Ante Numquam Iterum” se dá přeložit jako “Nikdy předtím, nikdy znovu.” Co se nikdy předtím nestalo a co se znovu nestane? To se možná nikdy nedozvíme.

3. To vám neřeknu...


Víte, že mise je přísně tajná, když ani nevidíte symbol, který by ji představoval. Tenhle znak byla designován jako generický odznak pro “černé“ projekty prováděné námořní Air Test a Evaluation Squadron Four. Latinská fráze “Si Ego Certiorem Faciam … Mihi Tu Delendus Eris” se težce překládá do “To vám neřeknu…..to by vás museli zabít ”. To je takové klišé, ale lidé, kteří to stvořili si asi nemyslí, že je to staromódní. Jsou o tom smrtelně vážní.

Podle Paglen, je latinská fráze formulovaná jistým způsobem, aby referovala Řecké a Římské texty.

Takže znak neobsahuje výhružky smrtí: naráží na "hněv z vrchu" mytologických rozměrů, který změní vaše město na pustinu. Tohle už je výhružka.


2. Dostaňte se na 66Program  Minotaur je složený z přísně tajných misí špionážních satelitů NRO. Minotauři jsou kreatury s býčí hlavou z Řecké mytologie, kteří jsou vždy hladní, násilní  a nemilosrdní. Minotauři si jsou podobní středo-východnímu Molochovi, boha s byčí hlavou a tělem muže, kterému byly dělány obětování dětí.

V tomto odznaku pro NROL-66, červený Minotaur (který letí přímo z pekla) drží značku ulice mýtické cesty 66. Není těžké spatřit narážku na ďábla (který je vždy zobrazen v červené) a číslo 666.

1. Ďábel, kterého znáte


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tenhle znak je pro NROL-49 , zobrazuje Fénixův vzestup z plamenů s vlajkou USA v pozadí. Latinská slova “Melior Diabolus Quem Scies” se dají přeložit jako “Ďábel, kterého znáš“, nebo “Radši ďábla, kterého znáš nebo ďábla, kterého neznáš.“ Tajemné. Podle NASA to odkazuje na návrat použití starého systému po pokusu využívání nového, který skončil zklamáním.

“Znak mise pro  NRO L-49 ukazuje Fénixův vzestup z ohně se slovy“melior diabolus quem scies”, což se dá přeložit jako “raději ´dábel, kterého znáš“, naznačuje návrat staršího systému po selhání při jeho nahrazení.“
- Zdroj

Další znak spojený s NRO-49 vykresluje satelit jako ohnivou bytost s křídly (odkaz NASA  na ´dábla jménem Betty), který drží trojzubec a klíč.


Obrázek ďábla ve znaku vypuštění. Stará tradice dává raketám jména oživla. Delta 353 byla pojmenována Betty a Atlas V, který lodni odstartoval z Vanderburgu byl pojmenován Gladys.
- Ibid

Znak ukazuje měsíc (nebo kometu?) částečně zakrývající Zemi. Když se podíváte blíže, jsou v detailu slova v šedém astrálním těle. Co tím odkazují? Na vrchu znaku je latinská fráze “Primoris Gravis Ex Occasus”.  Primoris znamená “První”, Gravis “důležitý, težký nebo vážný“ a Occasus znamená “nastavení slunce, západu, nebo pádu.“ Jinými slovy, nemám ponětí, co to znamená. “První těžké nastavení Slunce?“ "Nejdůležitější věc po západu?“ “První vážný pád?“ Zdá se, že je tu zdůraznění konceptu temnoty. Betty je čistá temnota zahalená plameny a částečně zakrývá slunce. K zemi se žene šedé nebeské tělo….a pořád mluvíme o špionážním satelitu.

Čestná uznání

Tady je spousta dalších znaků ve zvráceném světe psychologických operací:


Čarodějové ovládající zemi skrz magii je opětovné téma . Je magie pořád součástí startu raket jako za časů Jacka Parsona a O.T.O.?


Co písmena dole znamenají? NOYFB - None of your f***ing business. (Po tom je vám ho***) Nechci být sprostý... Tohle písmena symbolizují.


Další znak NRO, který celkem shrnuje význam těch nahoře. Špionážní satelit je symbolizován naštvaným drakem obklopujícím Zemi čtyřmi drápy a s ocasem držícím diamant. Nezdá se, že je to zamýšleno na soukormí a takové podobné věci.

Poslední komentáře
24.06.2011 15:14:11: tady je zbytek http://www.naderlibrary.com/icouldtellyou.1.htm