9/11 a NWO

Falešné události


A máme tu další úniky Wikileaks, které opět někomu nahrávají - Al-Kájda se snaží připravit špinavou bombu a FBI utekli 4 údajní teroristé, kteří podporovali únosce z 11.září a možná "sami plánovali útok". Tolik víc od člověka, kterého otravují konspirační teorie o 11.září.

Abdulmuttab jde tento týden opět k soudu, kde bude čelit obžalobě z pokusu o zabití a použítí zbraně hromadného ničení. Porota si předvolala spoustu svědků z letadla, které chtěl odpálit, není mezi nimi ale právník Kurt Haskell, který dodnes tvrdí, že vláda něco tají.

Tato firma má už dlouholetou zkušenost s "bezpečností".
Tentokrát ve státě, který uznal Palestinský stát.


Bomba zenachaná na cestě pochodu na dni Martina Luthera Kinga ve Spokane ve Washingtonu byla FBI popsána jako "domácí teror". Média ovšem o tomto incidentu mlčí. Proč tohle není větší příběh?

Napřed policie říkala,že kulka zasáhla kongresmankou zezadu a vyletěla předem, teď říkají, že kulka vletěla předem a vyletěla zezadu. To by taky mohlo znamenat, že střelec stál na opačné straně.

Podle uživatelů Twitteru by měla Sarah Palinová "dostat rakovinu a zemřít", "dostat kulku do hlavy místo Giffordsové", "jen zemřít" apod...Takových zpráv je Twitter plný.

Poté, co začal Loughner střílet, někdo z davu na Loughnera vystřelil. Tuto zprávu odvysílal FOX News a poté už nikdy nebyla zmíněna.
Na místo přijel Loughner taxíkem s dalším mužem.

Placený nástroj Sarah Palinové SarahPac volal v prosinci po zamíření M16tkou na kongresmanku Giffordsovou. Fotografie byla hned z webu Sarah Palinové vymazána a samotný vrah četl podle Youtube knížky, které používala CIA k ovládání mysli.
Posledni komentare
10.01.2011 16:26:18: Moment, Animal Farm je přece Farma Zvířat od George Orwella..výborná kniha
1  
..  
7  
8  
9  
10  
11  
..  
20