9/11 a NWO

Falešné události


Obyvatel Abbottabadu, který viděl celou akci, byl překvapen, když další den ráno viděl v televizi, že v tom baráku bydlel Bin Ládin. A říká, že nic z toho, co říkají média se tam nedělo.
většina dalších sousedů podle Press TV nevěří, že by tam Bin Ládin bydlel.
Posledni komentare
04.05.2011 16:42:31: oslava:hromadné zatýkání, slzný plyn, zvukové zbraně použité na studenty http://www.youtube.com/watc...
Alex Jones přichází do českých médií.

Napřed média psala, že fotografie mrtvého Bin Ládina je podvod a teď píší, jak ho identifikovala jeho žena a DNA.

Usáma byl asi hrdina Amerického akčního filmu - napřed pracuje pro záporáky, pak se záporáci obrátí proti němu, je několikrát zraněn, možno mrtvev, ale pořád se někde skrývá.....
televizní triky alá CIA.

Dnes je 19.dubna, den, kdy si připomeneme, co zkorumpované federální agentury vlády USA udělali před 16ti lety v Oklahomě. Za těch 16 let už nikdo nemůže věřit, že McVeigh jednal sám.
Další terorista, který prošel armádou. A kolikrát předtím to bylo vyvráceno také nejde spočítat.

Americký džihádista, který pomohl zařídit trénikový tábor, kde se učili sebevražední atentátníci z Londýna sestavovat výbušniny, byl po 4 a půl letech z možného 70ti letého trestu propuštěn tiše na svobodu.

Nové uvolněné dokumenty ukazují, že federálové nabízeli Terrymu Nicholsovi doživotní trest za to, že se přizná k telefonátu s varováním den před tragédií v Oklahomě.
1  
..  
6  
7  
8  
9  
10  
..  
20