9/11 a NWO

Falešné události

Zadržený terorista:"Pomáhala nám CIA"


Lídr Pákistánské organizace blízce spojené s Al-Kájdou zveřejnil,jak jeho skupina benefitovala z extensivní  politické a finanční podpory CIA při útocích proti vládě,lidem a infrastruktuře Iránu.


Abdolmalek Rigi, lídr Pákistánské teroristické organizace Jundullah,byl zatčen začátkem tohoto týdne Iránskými bezpečnostními složkami na jihu země.
Rigi byl vystopán Iránskou zpravodajskou službou poté,co v úterý nastoupil na letadlo z Dubaje do Kyrgyzstánu.

Podle úředníků, Rigi používal afghánský pas,který byl zřízen vládou USA.

31-letý terorista zveřejnil své svědectví v Iránské státní televizi ve čtvrtek,během něhož řekl,že s USA uzavřel dohodu o bezpečnosti a bezlimitované pomoci armády při teroristických aktivitách proti Iránské vládě.

“Řekli,že byl s náma chtěli spolupracovat a dali nám vojenské vybavení,zbraně a automatické zbraně.Také nám slíbili základnu na hranicích Íránu s Afghanistánem." řekl Rigi.

“Řekli,že pro nás připraví výcvik a pomoc,kterou budeme potřebovat by mohli zařídit na rozsáhlé úrovni." dodal.

Dále řekl,že jeho vztah se zpravodajskými službami USA pokračoval i přes zvolení Baracka Obamy.

úředníci Iránu ukazovali Rigiho před tiskem s fotografií a tvrdili,že teroristický lídr vstoupil na vojenskou  základnu USA v Afghanistánu den před zatčením.

Pentagon jakékoliv spojení s Jundullahem odmítá a tvrzení popisuje jako "propagandu" Iránské vlády.

Iránský ministr pro zpravodajské služby, Heydar Moslehi také tvrdí,že Rigi se v roce 2008 v Afghanistánu potkal s hlavním sekretářem NATO, Jaapem de Hoop Schefferem,a také,že navštívil evropské země.Írán opakovaně tvrdí,že Jundullah, který stojí za bombovými útoky proti Iránské revoluční gardě a za zabitím stovek civilistů,je řízen Pákistánem,Brity a Izraelem a samozřejmě Amerikou.


Zdroj:
http://www.infowars.com/arrested-terrorist-leader-exposes-extensive-cia-connections/
Žádné komentáře