9/11 a NWO

Falešné události

Vrah z Arizony posedlý ovládáním mysli


...muž, který postřelil kongresmanku je šílený konspirační teoretik, který na svém kanálu na Youtube mluví o ovládání mysli a jeho rekrutování do armády.

Jared Loughner, střelec, který střelil kongresmanku Gabrielle Giffordsovou a další lidi, včetně federálního soudce a 9ti leté holčičky během politického mítínku v Tusconu, byl rekrut americké armády, který byl posedlý ovládáním mysli, kopíruje tak okolnosti spousty dalších zabijáků v historii. 

Loughnerův kanál na Youtube obsahuje několik na textu založených videií, které mluví o jeho fascinaci ovládání mysli.

V jednom z jeho vidií, mluví Loughner o tom, že byl "Armádní rekrut MEPS ve Phoenixu". Zpráva také říká, že mohl být povolán do Afghanistánu.

“Mise USMEPCOM a Phoenixké MEPS je zařazení individuálů nebo zavedení do armádních služeb." je napsáno na webové stránce Velitelství vstupu do armády.

Fakt, že Loughner byl součástí americké armády a že je médii charakterizován jako proti-vládní konspirační magor, je totální rozpor. Podívejte se na jeho videa na Youtube, je jasně schizofrenik posedlý ovládání mysli a dalšími bizarními problémy.

Loughnerův psychologický profil spojený se zájmem v ovládání mysli kopíruje známé vrahy jako Mark David Chapman, Johne Hinckley a vrahy z Colmubie Harrise a Klebolda. 

http://www.prisonplanet.com/arizona-assassin-obsessed-with-mind-control.html

 

A co říkají česká média

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/221794-strelce-z-arizony-poodhalily-socialni-site-podivna-videa-a-cetba-mein-kampfu.html

Jared Lee Loughter ve svých videích mimo jiné napsal...
"Nevěř své stávající vládě, posluchači!"
"Ne, nebudu splácet dluh měnou, která není zaštítěna zlatem a stříbrem.
"Ne, nebudu věřit v Boha!"
Poslední věta v posledním videu: "Ve zkratce, mou ambicí je informovat gramotné snílky o nové měně. Za několik dní poznáte, že nejde jen o sny.* Děkuji!
 
*
Uživatel použil výraz, který lze popsat jako "lucidní snění". Tak se nazývá snění, které může snící člověk sám měnit.

 

Tohle mi připadne jako shození konspiračních teoretiků...Kdo si pamatuje na Patricka Bedella, který si šel zasřílet do Pentagonu a byl podle médií konspirační teoretik o 11.září, tak mu tohle připadne velmi podobné.

Právě z tohoto důvodu jsou konspirační teoretici pro ostatní lidí blázní, Ale když už to říká i ten člověk, který není šílený, tak na tom pravdy něco je.


Žádné komentáře