9/11 a NWO

Falešné události

Saeed Sheikh,USA,Pakistán a - útoky v Bombaji


Militanti,kteří stojí za útoky v Bombaji používali mobilní telefony,které byly aktivovány ve Spojených státech a zaplaceny z peněz poslaných z Itálie,píše včerejší zpráva.

Noviny Italy Corriere della Sera uveřejňují detaily,které byly v informacích rozvědky poslány Indií do Itálie a dalších zemí.Ve zprávě je řečeno, že Italské úřady vyšetřují peněžní transfer do USA z jížní Itálie,konkrétně z Brescie podezřelým páksitáncem.

Podezřelý jménem Javaid Iqbal poslal peníze do Western Union,aby zaplatil pět mobilních telefonů s rakouskými číslemi země – tři z nich byly použity útočníky,píše Corriere,který cituje Indian dossier.

Iqbal, bývalý obyvatel Barcelony byl už zatčen v Pákistánu.

Islamabad poprvé tento měsíc přiznal,že útoky byly plánovány v Páksitánu.

zdroj : infowars.com

Ještě jsem si vzpomněl na to,co říkala Benazír Bhuttová o vraždě Bin Ládina.Mluvila o skupině Jesha-Mohammed v souvislosti s Omarem Saeedem.Jde o to,že až do těchto útoků nebylo jasné,koho Omarem Saeedem myslela.Každý si myslel,že jde o Saeeda Sheikha,ale nešlo to nějak dokázat,až tedy krátce po útocích se objevila zpráva,že za útoky stojí skupina Jesha-Mohammed a Laskhar e-Taiba,na které je napojen Omar Saeed Sheikh.

Když si to srhneme:

- Za útoky stojí skupiny napojené na ISI a Saeeda Sheikha.Pákistán napřed odmítá tvrzení,že útoky byly naplánovány v Páksitánu,ale pak to přizná.
- Peníze na mobilní telefony s rakouskými čísly byly poslány do USA a odtud do Itálie.
- Po identifikaci atentátníků se zjistí,že pochází z Páksitánu a podle injekčních stříkaček si píchali heroin...

Jednou větou - Pořád ti samí - Saeed Sheikh,ISI,Pákistán,USA...
Žádné komentáře