9/11 a NWO

Falešné události

Potvrzeno: FBI dostala varování o bombovém útoku v Oklahomě den před útokem


Nové uvolněné dokumenty ukazují, že federálové nabízeli Terrymu Nicholsovi doživotní trest za to, že se přizná k telefonátu s varováním den před tragédií v Oklahomě.

Nové dokumenty uvolněné pod Zákonem pro svobodný přístup k informacím potvrzují, že FBI obdržela den před výbuchem v Oklahomě telefonát, že je útok nevyhnutelný a také, že se federálové snažili dosáhnout dohody s Terry Nicholsem, že když přizná, že zavolal, vyhne se trestu smrti.

Dokumenty byly vydány právníkovi ze Salt Lake City Jessemu Trentadueovi, který 15 let bojuje o zjištění pravdy o tom, proč byl jeho bratr umučen k smrti během výslechu FBI týkající se vyšetřování. Vše dokazuje, že bombový útok na budovu Alfreda P.Murraha byl prací zevnitř agentů FBI, kteří McVeigha manipulovali.

“Naznačuje mi to, že někde existuje záznam toho telefonátu a FBI to musí vysvětlit." řekl Trentadue v rozhovoru pro KTOK News. “Jestli byl ten hovor od jednoho z jejich informátorů u McVeigha, věděli o útoku předem a nezastavili ho."

Pokus federálů o to, aby Nichols příjmul zodpovědnost za telefonát se odehrál po návštěvě jeho právníka Michaela Selbyho, který tvrdil, že pracoval pro vládu a mohl Nicholsovi zaručit vyhnutí trestu smrti, jestli bude spolupracovat s FBI v utajování o zapojení a v utajování o vědomí.

“Poprvé slyším, že se odehrál takový telefonát."řekl Nichols v prohlášení vyplněném nedávno Okresním soudem v Utahu. "A já řekl panu Selbymu, že jsem ten telefonát neučinil."

Selby se také snažil dostat z Nicholse umístění bedny výbušnin, kterou se FBI během prohlídky Nicholsového domu v roce 1995 nepodařilo najít.

“Bál se, že ji FBI vezme a pak nikdo nebude vědět, kdo další v tom jede." řekl Trenadue. "A jeho strach se ukázal být pravdivý, protože FBI údajně bednu výbušnin našla ve sklepě Nicholsova domu a získala ji.”

Na krabici byly nalezeny otisky McVeigha a Nicholse, spolu s otisky dalších dvou neidentifikovaných individuálů, jejichž jména byla FBI redigována.

“Trentadue si myslí, že vláda byla náruživá v nalezením bedny předtím, než by raději Nichols řekl, kde je Vnitřní bezpečnosti, než FBI. Právník říká, že by to mohlo poukázat na další zapojené vládní informátory v bombové konspiraci." napsala KTOK.

“Když se podíváte na ty dokumenty, tak tohle bylo monitorováno, hledání bedny výbušnin na nejvyších úrovních ministerstva spravedlnosti, včetně Bílého domu, tohle nepokrývala městská kancelář FBI. Tohle bylo vedeno mimo soud ve Washingtonu." řekl Trenadue.

Právník Jesse Trentadue se pustil do kampaně k odhalení pravdy za smrtí jeho bratra a důkazy, které získal jasně naznačují, že FBI zabíjela svědky, kteří věděli o faktu, že se bombový útok v Oklahomě nemohl uskutečnit bez pomoci informátorů FBI, a že vláda věděla o bombovém útoku na budovu Alfreda P.Murraha předem.

Důkazy Trentaduea ukazují na fakt, že federální agenti zabili jeho bratra, protože si ho spletli s Richardem Lee Guthriem, členem vykradačského gangu bank ze středozápadu, který zahrnoval také McVeigha a který před útokem vykrádal banky. Guthrie byl nalezen ve své cele oběšený, den před svědectvím o bombovém útoku v OKlahomě.

Trentadue říká, že si myslí, že Guthrie byl John Doe č.2, McVeighův komplic v útoku na budovu Alfreda P.Murraha, kterého několik lidí vidělo a který byl vynechán oficiálním vysvětlením úřadů.

Současný Obamův kandidát na generilního prokurátora Erich Holder byl také zapojen v utajování smrti Trentaduea, poslal ministerstvu spravedlnosti emaily zaměřující se na držení úst na něco, co bylo nazváno jako "Mise Trentadue”.

V únoru 2007, obdržel Trentadue ohromující deklaraci od Nicholse, ve které ukázal prstem na agenta FBI Larryho Pottse, který byl v přímém spojení s McVeighem.

Navíc, Nicholsův popis bomby, kterou pomáhal McVeighovi sestavit nesouhlasí s oficiálními tvrzeními o použitém zařizení, to dává další víru důkazu, že bomby byly nastraženy uvnitř budovy Murrah (byly také oznámeny televizními stanicemi) a způsobily příslušné poškození.

Bývalý ředitel Bojové jednotky FBI (FBI Terrorist Task Force) Danny Coulson, který byl ve vedení sbírání důkazů z místa činu, volal po novém vyšetřování k identifikaci infromátorů FBI, kteří byli zapojeni v útoku.

http://www.prisonplanet.com/confirmed-fbi-got-warning-day-before-okc-bombing.html
Žádné komentáře