9/11 a NWO

Falešné události

Otázky neutichají ani 15 let po útoku


Zatímco Oklahoma a zbytek světa úctívá památku 168 lidí, kteří zemřeli pod troskami budovy Murrah v Oklahomě 19.dubna 1995, Jane Grahamová, která výbuch přežila, chce pořád vědět, co se ten den stalo.

Grahamová pracovala v 9.patře budovy Murrah to ráno a řekla deníku Red Dirt Report, že týdny před útokem se děly divné věci, které sdělila federálním agentům, ale byla ignorována. A to přítomnost pracovníků údržby, které neznala, lidi z armády v pozemní garáži a spousta dalších věcí.

Samotný atentátník - Timothy McVeigh, byl v budově hned několikrát.

“Bylo to pár týdnů před útokem.Viděla jsem McVeigha v budově okolo prvního týdne v dubnu."

McVeigh, jel ve výtahu, když mířila do své kanceláře.

“Měl vojenský oblek,” řekla Grahamová deníku Red Dirt Report. “Podívala jsem se na něj a řekl ‘Ahoj’  a podíval se přímo před sebe. Vystoupil v 6.patře, otočila jsem se na někoho jiného a řekla "Ten není rozhodně moc přátelský."

Jiný den, jel opět výtahem a vysedl v 9.patře, kde byly kanceláře tajné služby a BATF.

Grahamová si ještě vzpoměla, že pátek 14.dubna 1995 parkovala v pozemní garáží budovy Murrah a všimla si tří mužů stojících vedle sebe na jížní straně parkoviště. Jeden z nich držel něco jako plán budovy. Řekla,že poprvé si myslela, že to je kvůli problémům s telefony, které v budově přetrvávaly nebo problémům s plynovými výpary v oblasti.

“Sledovala jsem je pozorně,” řekla Grahamová. “Stáli za světle zelenou dodávkou, něco jako stará Country Squire. Byla špinavá a neviděla jsem značku.”

Při sledování mužů si všimla, že jeden z nich má na sobě tmavé oblečení a další dva měli krátké rukávy a džíny, jeden z nich držel pytel  a "rulku podobající se telefonnímu drátu".

“Dívali se na mě a já se dívala na ně,” řekla, všimla si že vysoký muž – “pohledný muž,” tak ho popsala – chodil často po jížní straně. Řekla, že si myslí, že to byl Andreas Strassmeir, známý jako “Andy the German,” německý nacista spojovaný s útokem a skupinou v Elohim City.

Grahamová řekla,že dva další muži “vypadali vojensky.” Měli vojenský postoj.

Den před výbuchem, Grahamová řekla, že přišla do práce pozdě a šla po schodech dolů, narazila na 2 muže v uniformách General Service, jeden z nich byl starší a zeptal se druhého "Jak to jde?".

Tyto muže neznala a to bylo pro ni divné.

Trish Nix, jeden ze 168 obětí, se ji zeptal, jestli venku neviděla "bombovou jednotku", že byla na parkovišti blízko kostela.

“Ne neviděla jsem je,” odpověděla. Grahamová řekla,že Nix odpověděl, “Myslím,že jsou v budově.”

Grahamová šla na seminář o Windowsu ’95, posadila se a najednou se ozvala rána.

“Všichni pod stůl, je to zemětřesení” řekla Grahamová ostatním.

“Myslim,že to není zemětřesení“ změnila pak názor. Další věc,kterou si pamatuji je, že se ozvala velká exploze. Cítila jsem třepat se zem. Podívala jsem se nahoru a viděla střechu viset ve vzduchu. Pak byl všude velký kouř a šla cítit síra...jedna paní řekla "Musíme se odsud dostat".

Byla dizorientovaná, kouř byl štiplavý a černý. Rozhodla se poradit si z cestou z budovy, ale jediné na co myslela, byla školka, která byla v budově.

“Řekla jsem někomu, ‘Musíme dostat děti ze školky’”, pak Grahamová utíkala z budovy na Robinson Street.

Pozbytek dne byla omámená. Snažila se sehnat pomoc a později se umýt, protože cítila na sobě sklo.

Grahamová řekla také o pošťákovi, který pracoval naproti budovy Murrah. Ten ji řekl, že "bombová jednotka se psy" hlídala místo okolo budovy. Jenže tento zaměstatnanec má zakázáno o tomhle mluvit pod výhružkou ztráty práce.

Pošťák ji ještě řekl, že McVeigh a John Doe 2 byli na poště.

Také se snažila pomáhat s vyšetřováním, jak jen to šlo. Řekla příběh o vojensky oblečeném McVeighovi a o mužích v pozemní garáži, byla ovšem ignorována.

“Byla jsem zatajena,” řekla. “Nikdo po mně nechtěl nakreslit portrét nebo podívat se na fotografie nebo ho popsat.”

"Až do tohoto dne jsem nic od nikoho neslyšela".

Grahamová říká, že její spolupracovníci nechtějí věřit tomu, že vláda byla v útoku zapojená.

“Je to celé o moci a ovládání.Nemá to co dělat se zahraniční politikou. Jsem zcela přesvědčená, že ATF a FBI jsou zapojeni v útoku na tu budovu."


http://www.reddirtreport.com/news.php?id=15077
Žádné komentáře