9/11 a NWO

Falešné události

Jackie O obviňuje z atentátu na Kennedyho Lyndona Johnsona


Tajné nahrávky Jackie Onassis vyjadřující její pocit o tom, kdo stojí za atentátem na jejího manžela budou brzy vydány.

Býval první dáma věří, že Lyndon B. Johnson je mozek stojící za vraždou jejího manžela, ale že nejednal sám. Podle bývalé první dámy byl součástí větší konspirace. Začala být přesvědčena, že Johnson a několik byznysmenů plánovali střelbu s Lee Harvey Oswaldem.

Johnson, Kennedyho vice-prezident a Texaský magnát dokončil Kennedyho volební oddobí a následující volby šel kandidovat.

Jackie O nahrála pásky s historikem Arthurem Schlesingerem Jr. pár měsíců po atenátu a byly prodány Kennedyho knihovně v Bostonu.

Přání první dámy bylo, aby byly pásky vydány 50 let po její smrti, údajně kvůli strachu o její rodinu. 17 let od smrti její dcera Caroline Kennedy souhlasila s dřívějším vydáním.

ABC tyto nahrávky první dámy odvysílá a zástupci televize tvrdí, že to bude "explozivní".

Nahrávky také odhalí, že měla poměr. William Holden, herec z Hollywoodu a Gianni Agnelli, zakladatel Fiatu jsou zmíněni v jejím přiznání. Bývalá první dáma se vdala za řeckého magnáta  Aristotla Onassise.

Údajně se dcera JFK Caroline rozhodla nahrávky vydat výměnou za to, že ABC zruší seriál založený na životě Kennedyů. Seriál The Kennedys byl zrušen.

http://rt.com/usa/news/jackie-former-assassination-tapes/

 

Žádné komentáře